Menu

Super Mario Run’da Büyük Güncelleme!

6 sene ago 0

iOS platformu için geçtiğimiz yıl ilk kez yayınlanan Super Mario oyunu büyük ilgi toplamıştı. Şimdi ise Nintendo, Super Mario Run için 29 Eylültarihinde sunacağı büyük güncelleme ile oyununa yeni bir oyun modu, yepyeni bir karakter ve yeni seviyeler ekleyecek.

Super Mario Run büyük güncellemesi 29 Eylül’de

Nintendo, Super Mario Run çıkışının üzerinden geçen 12 ayın ardından oyununu unutmadığı gösteren bir güncelleme ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Birkaç seviyenin ücretsiz olması ancak sonrasında oyuna devam edebilmek için uygulama içi satın alma stratejisine gidilmesi oyuna ilginin bir nevi beklenenden düşük kalmasına sebep olsa da Super Mario sevenler için bu bir engel olmadı denilebilir.

17-09/23/super-mario-run-ios-guncelleme-sdn-02.jpg

Yeni Mantar Krallığı ile heyecanlı oyun modu olarak lanse edilen Remix 10, oyunun tüm seviyelerinin 10 süper kısa bölümde hızlıca oynanabilmesini sağlayacak. Oyun evrelerinin sürekli olarak yeniden şekillendiği ve gökkuşağı renklerindeki ödül madalyalarını etrafta bulunabileceği oyun modunda her defasında farklı bir heyecan yaşatılacağı ifade ediliyor.

Ayrıca Remix 10’da topladıklarınızla Prenses Daisy’i kurtararak, Super Mario’nun diğer tüm oyun modlarında da kendisini seçme hakkını elde edebileceksiniz. Daisy iki kat yükseğe sıçrama gibi özellikleri var. Zor bölümleri farklı şekilde geçmenize yardımcı olmak, siyah renkli özel jetonları toplamak ve Toad Rally’de diğer oyunculara karşı yarışmak gibi özel yeteneklerle karşınızda oluyor.

World Tour modundaki 6 dünyayı da geçenler ya da hala geçmeye çalışanlar, World Star’da oynayabileceği 9 adet yeni seviyeye de kavuşabilecek. Bu yeni seviyelerde yeni düşmanlar, yeni oyun mekanikleri ve pembe, mor, siyah jeton toplama mücadeleleri vadediliyor.

17-09/23/super-mario-run-ios-guncelleme-sdn-03.jpg

Oyun sırasında sevdiğiniz müzikleri dinleyebilme özelliği de eklenmiş durumda. Son Super Mario Run güncellemesi ile sunulmaya başlanacak. Siz oyun oynayıp favori müziğinizi dinlerken, Mario ve arkadaşları da kulaklıklarını takarak size eşlik edecek.

Super Mario Run’ın 29 Eylül itibariyle 2 hafta boyunca uygulama için satın alımlar için yaklaşık yüzde 50 indirim sunacağını da belirtelim.

[appbox id1145275343 appstore ]

[appbox com.nintendo.zara&hl=tr googleplay ]

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir