Menu

Destiny 2 incelemesi!

6 sene ago 0

Destiny 2 incelemesi ile karşınızdayız. İlk kez 2014 yılında çıkan ve markayı 10 yıl boyunca devam ettirme sözü veren Bungie firması, Destiny 2 ile ilk oyunda yaptığı hataları düzeltebildi mi? Destiny 2 fiyatı karşılığında istediğimiz eğlenceyi bize sunuyor mu? İşte dev inceleme ile bunu tartışıyoruz. Sizler de alt kısımdaki yorum bölmesinde görüşlerini ve eleştirilerinizi iletebilirsiniz.

Destiny 2 incelemesi

Destiny 2 aynı adlı oyunun temelleri üzerine kurulan tamamen farklı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yine ırklar, Güneş Sistemi, düşmanlar ve gardiyanlar olduğu gibi durmasına rağmen, bu kez ilk oyunda yapılan hatalar büyük ölçüde giderilmişe benziyor.

Ana hikaye modu ile iddialı olan yapım, bu seferki versiyonunda çok eleştirilen yönlerine eğiliyor ve çok daha iyi görseller kullanarak iyi bir yapım sunmaya çalışıyor. 4K desteği ile de  bunu bir nebze başardığını söyleyebiliriz. Destiny 2 olmuş derditecek şekilde geri dönüyor. Bu kez Destiny 2 PC platformunu da es geçmeyerek oyun severlere farklı bir platforma oynama deneyimi sunuyor. Unutmadan söyleyelim ki Destiny 2 oyunu 27 Ekim’de ilk kez bilgisayar oyuncuları için piyasada kendine yer arıyor.

Destiny 2 Senaryo incelemesi

Aralarındaki dramatik ilişki gayet güzel. istediği tek şey arkadaşının ölmemesi. Senaryo gayet iyi hazırlanmış. Diyaloglar da gayet güzel ve etkileyici hikayeler sunuluyor. Açık ve net şekilde herhangi bir senaryodan 10 kat daha iyi durumda.

Aşağıda oyunla ilgili bir fragman göreceksiniz.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir