Oyun

CS GO FPS Gösterme Kodu

0
CS GO FPS Gösterme
CS GO FPS Gösterme

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan CS GO fps gösterme oldukça basit bir işlemler ayarlanabiliyor. Oyuncular için oldukça şikayet edici bir durum olan FPS gösterme işlemi için yazıyı sonuna kadar okuyun.

CS GO FPS Gösterme

CS GO FPS Gösterme işleminden önce Konsol’un açık olup olmadığını kontrol edin. CS:GO Konsol açık değilse öncelikle konsolu açmak için oyuna girmeden önce ufak bir düzenleme yapmanız gerekecek.

Steam‘e girdikten sonra Kütüphane’den sahip olduğunuz oyunlara girin > Kütüphaneden CSGO’ya sağ tıklayıp Özellikler deyin. Daha sonra gelen pencereden Çalıştırma Seçeneklerini Ayarla‘ya gelin ve açılan sekmeye -console yazıp Tamam’a tıklayın. Hepsi bu kadar. Konsol olayını hallettikten sonra Konsol’a ekleyeceğimiz kodlara gelelim. Bu kodları girdikten sonra FPS sorununuzu halletmiş olacaksınız.

CS GO FPS Gösterme Kodları

CS GO’da FPS göstermek için öncelikle Konsol’umuzu aktif ettik. Şimdi FPS göstermek için oyun içinden konsola net_graph 1 yazmanız gerekiyor. CSGO fps kapatmak için ise net_graph 0 yazmanız yeterli olacaktır.

Eğer FPS yazısının büyüklüğünden dert yanıyorsanız FPS yazısı küçültme kodu: net_graphproportionalfont 0.5 yazmanız yeterli olacaktır.

CS GO FPS konumunu beğenmeyen oyun severler ise konsola net_graphpos 0  ve ya (0-4) arasında bir değer girmesi halinde FPS yerini kolayca değiştirebilirler.

CS:GO ile yaşadığınız herhangi bir sorunu aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sorununuza çözüm bulmuş oluruz.

Tekno Hocasi

wifi.kyk.gov.tr Çıkış Yapma Sayfası

Önceki Makale

Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır?

Sonraki Makale

Bunları da okuyabilirsiniz

Yorumlar

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla: Oyun