Menu

210 Bin TL’ye Assassin’s Creed Kulaklığı!

6 sene ago 0

Ubisoft sınırlı sayıda ürettiği Assassin’s Creed Origins kulaklıklarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Fransız kuyumcu Tournaire ve ses sistemleri üreticisi Focal ile iş birliğine giden şirketin kulaklıklar için biçtiği fiyatlarsa oldukça uçuk.

Ubisoft’tan sınırlı sayıda Assassin’s Creed Origins kulaklıkları

Ubisoft Store üzerinden satışa sunulacak Assassin’s Creed Origins Listenmodeli 2,222 adet ile sınırlı olacak. Ürünle Bluetooth bağlantısı ve 20 saate kadar çalma süresi sunuluyor. Ayrıca çift mikrofonla ürünün net ses yakalanması sağlanmakta. Oyunun çıkışıyla birlikte piyasaya sürülecek kulaklık, 249 avro yani yaklaşık bin 50 TL fiyat etiketine sahip olacak.

Gelelim esas dikkat çeken kulaklık modeline. Sadece 10 adet üretilecek olan Assassin’s Creed Origins Utopia kulaklık tamamen el yapımı. 18 ayar altın kakmalar ile eski Mısır’ı yaşatan kulaklık, bunun dışında Listen modeli ile aynı. Bu ürünle beraber yeni oyunun Bayek adlı baş kahramanının bronz büstünü de ayrıca satın alarak kulaklığınızı bu şekilde sergileyebileceksiniz.

Sadece kulaklığın fiyatı 50 bin avro yani 210 bin TL iken bronz büst de ayrıca 10 bin avro yani yaklaşık 42 bin TL fiyata sahip. Utopia by Tournairesadece randevu ile Tournaire’nin Paris’teki butiğinde görülebilecek.

Oyunun Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için 27 Ekim tarihinde satışa çıkacağını hatırlatalım. Aşağıda da Mısır figürleriyle bolca harmanlanmış Assassins’s Creed Origins: Order of The Ansients oyunundan kısa bir fragman yer alıyor. Kulaklığın da bu konseptte olduğunu görebiliyoruz.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir