Menu

HomePod tamir ücreti dudak uçuklatıyor

5 sene ago 0

2017 Haziran ayında Apple tarafından resmi olarak tanıtılan kablosuz hoparlör HomePOD ilk sahiplerine kucak açmaya başladı. Peki, herhangi bir sebep ile garanti dışı olan HomePOD’ ların tamir ücreti ne kadar olacak?

Apple tarafından özenle tasarlanmış yeni kablosuz hoparlör şuan Amerika, İngiltere ve Avustralya’ da resmi olarak satışa başladı. Şuan üç ülke de 349 dolar fiyat etiketi ile yerini alan homepod’lar yedi adet tweeter – bir adet ise 4 inçlik bass hoparlörüne sahip. Söz konusu modelin üst kısmında ise SİRİ ile konuşmanız için bir bölüm ve ürünün kontrolü için yüksek çözünürlüklü dokunmatik bir ekran yer alıyor.

Bir hoparlör aynı zaman da sanal asistan olarak görev yapan HomePOD’lar ne kadar son teknoloji kablosuz hoparlörler olarak görülse de yapılan ilk testler de maalesef sınıfta kaldı. Apple, söz konusu ürünü için kullanıcılara bir yıl garanti sunuyor. Garantisi biten veya kullanıcı sözleşmesine göre garantisi iptal edilen HomePOD ürünlerinin garanti dışı tamir fiyatı ise 279 dolar olarak belirtildi.

HOMEPOD YAPILAN SİRİ TESTİNDE SINIFTA KALDI!

Apple’ın Cuma günü satışa sunmuş olduğu kablosuz hoparlör cihazı HomePOD’lar ilk sahiplerine kavuştu. HomePOD yapılan sesli asistan denemelerinde ise maalesef rakiplerinin baya gerisinde kaldı.

Apple tarafından en iyi ses deneyimine sahip kablosuz hoparlör ve sesli asistan görevini gören HomePOD’lar kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirmeler de yetersiz olduğu ortaya çıktı.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir