İnternetNasıl Yapılır?

Programsız Mail.ru Video İndirme

1
Mail.Ru video indirme

Dünyanın en popüler sitelerinden biri olan Mail.ru Rusya merkezli bir sitedir. Dili Rusça olan siteden video indirmek oldukça basittir. Mail.ru video indirme işleminin tamamlanması için yazıyı sonuna kadar okuyun. Basit yollardan Ok.Ru sitesinden video indirme işlemini daha önce anlatmıştık. Okumak için tıklayın.

Mail.Ru Üzerinden Video Nasıl İndirilir?

Mail.Ru üzerinden video indirme işlemi oldukça basittir. Yapmanız gereken aşağıda belirttiğimiz adımları sırasıyla uygulamanızdır. Bunları yaptığınız taktirde video indirme işleminiz gerçekleşecektir.

Öncelikle videonun sağ üstteki butona tıklayarak kaynak adresine ulaşmalısınız.

Mail.Ru Video Kaynağı

Ulaştığınızz sitede işleminiz daha kolay olacaktır. İkinci adım olarak da site adresinizi https://my.mail.ru halinden https://m.my.mail.ru haline getirmek için my kısmından önce m. yazmalısınız. Bu sayede masaüstü sürümden mobil sürüme geçmiş olacaksınız.

Artık Mail.Ru video indirme işleminiz bitti sayılır. Aşağıda da göreceğiniz üzere video üzerinde sağa tıklayarak kaynak adres üzerinden filmi veya videoyu bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz. Öncelikle video üzerinde sağa tıklayarak Video olarak kaydet demelisiniz.

Mail.ru video indirme işlemi

İşleminiz bitti sayılır. Şimdi videoyu veya filmi indirmek istediğiniz alanı seçmelisiniz. Ardından da Kaydet diyerek videonun veya filmin inmesini bekleyin.

Bu işlem internet hızınıza göre değişkenlik gösterebilir. Eğer hızlı bir internetiniz varsa 10-15 dakika içerisinde videoyu bilgisayarınıza kaaydetmiş olursunuz. Bu tür işlemler diğer sitelerde uzun sürebilmektedir. Özellikle Turbobit, Uploaded gibi sitelerde ücretli indirme mevcut olduğundan bu özelliği kullanmanızı önlemek  ve ücretli üyelik almanız için yavaş indirmenizi sağlarlar. Bu da epey can sıkıcı bir durum olsa gerek. Ancak mail.ru video indirme gibi sitelerde bu işlem çok daha hızlıdır. Çünkü direkt kaynak üzerinden video indirmenize olanak tanırlar.

Tekno Hocasi

WordPress Kullanan Ünlü Siteler – Yerli ve Yabancı

Önceki Makale

WordPress için En İyi İletişim Formu Eklentileri

Sonraki Makale

Bunları da okuyabilirsiniz

1 Yorum

  1. Çok işeme yaradı. Teşekkür ederim. 🙂

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla: İnternet