Menu

Hızlı ve Öfkeli’nin Oyunu Geliyor!

6 sene ago 0

Sinema tarihinin en sevilen serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli sonunda kendi oyununa yapıyor. Üstelik spor araçlarının böylesine popüler olduğu film serisinin oyununu bu işin ehli olan bir firma hazırlayacak. Project CARS 2’nin de geliştiricileri Slightly Mad Studios, Fast & Furious’un yapımından sorumlu olacak firmalar olacağı açıklanan haberler arasında yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli şimdi de video oyunu sahnesinde!

Slightly Mad Studios CEO’su Ian Bell, Eurogamer adlı site ile yaptığı röportaj esnasında Need for Speed hakkında da konuşuca, sakladıkları minik sırın da ortaya çıkmasına neden oldu.

Ian Bell’in ağzından kaçan cümleler şu şekilde özetlenebilir nitelikte: “Son Need for Speed‘in kopyaladığı Hollywood filmini bir düşünün. Onlar da sadece kopyaladılar. Biz ise Need for Speed’in kopyaladığı filmin şirketiyle 6 yıllık bir anlaşma imzaladık. Önümüzdeki 6 yıl boyunca inanılmaz şeylere şahit olacağınıza emin olabilirsiniz.” şeklinde konuştuğu gelen haberler arasında.

Project CARS serisi ile simülasyon türünde yapımları ortaya koyan bu firma, böylece diğer yarış oyunlarının da alanlarına kaymayı düşündüklerini belirtti. Üstelik inanılmaz bir isimle beraber ortaya çıkacak olmaları da onları daha farklı kılan etkenler arasında yer alıyor diyebiliriz. Sinema dünyası bu tarz film-oyun yapımlarına çok da yabancı değil. Piyasanın çeşitlenmesi onlar için de oldukça karlı bir yatırım oluyor. Haliyle önümüzdeki yıllarda sadece Hızlı ve Öfkeli’den değil, diğer film serilerden de olası işlerin çıkması muhtemel seçenekler arasında

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir