Twitter, Mac projesini sonlandırıyor

Total
0
Shares

Dünyanın en ünlü sosyal sitelerinden biri olan Twitter, Mac bilgisayarlar için uygulamaya soktuğu bir projesine olan desteğini 30 gün içinde sona erdireceğini açıkladı. Mikro blog sitesi Twitter, uygulamayı web ve App Store’dan da kaldırdığının altını bu açıklamayla çizdi.

Önceleri “Tweetie” şeklinde adlandırıldığında, bir zamanlar çok popüler olarak Mac bilgisayarlarda kullanılan Twitter uygulaması, günümüzde güncelleme veya eklemeler olmadan uzunca bir süre piyasada kendine yer bulmuştu. Tweetbot veya Twitterrific gibi üçüncü parti uygulamalar MacOS’te pazarı alınca papucu dama atılmasına kesin gözüyle bakıldı. Kendini geliştiremeyen Twitter app for Mac de çoğu uygulamada yer alan popüler web sitelerini taklit ettiğini ve artık zayıfladığını gerekçe göstererek başarısızlıkla suçlandı ve sonuç olarak projeye son veriliyor.

Twitter’in kendi resmi sosyal medya hesabından desteğin kesileceği ve 30 gün sonra kaldırılacağı açıklaması yapıldı. İşte o açıklama:

30 gün sonra tamamen desteğin biteceğini açıklayan Twitter, konuyla ilgili olarak tüm platformlarda mükemmel bir Twitter deneyimi sunmaya odaklandıklarını bildirdi.

Geliştirilmeyen ve geri kalan bazı projeler sonlandırılmaya muhtaçtır. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum bölümünden bize iletin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Instagram sözleri

Etkileyici Instagram sözleri ve Instagram durumları

Hayatımızın bir parçası haline gelen Instagram sözleri ile de hayatımızda vazgeçilmez hale geldi. Instagram mesaj göndermenin de etkili olduğu bir mecra haline ve etkileyici Instagram sözleri göndermek günlük rutine dönüştü.…

Etkileyici WhatsApp Durum Sözleri!

WhatsApp hayatımıza girdiğinden beri aramalarımız dahi değişti. Bunların en basiti WhatsApp grup adları, whatsapp durum sözleri, WhatsApp komik grup isimleri vs diyebiliriz. Bunların etkileyici olması size karşı daha düzeyli muhabbetler…

Facebook Hesabı Silme 2018 – Kalıcı Silme Yöntemleri

Facebook Hesabı Silme 2018 – Kalıcı Silme Yöntemleri Facebook hesabımızı bazı nedenlerden dolayı silmemiz gerekebilir, ancak bunun için doğrudan bir seçenek olmadığı için yapamayız. Bu yazıda, Facebook hesabı silme yöntemlerini öğreteceğiz.  Facebook…