Menu

Neymar’ın Steam hesabı bulundu

5 sene ago 0

PSG takımına önceki sezon 222 milyon Euro ile transfer olan Brezilyalı futbolcu Neymar’ın iyi bir CS:GO oyuncusu olduğunu birçok kişi bilir. Son zamanlarda sosyal medya üzerinde dolaşan dedikodulara göre Neymar’ın kullanmış olduğu Steam hesabı ortaya çıktı. Bulunan hesabın gerçekten ünlü futbolcuya ait olup olmadığı hakkında kesin bir bilginin bulunmamasıyla birlikte oynadığı CS:GO ve PUBG oyunlarına bakıldığı zaman olabileceği düşünülüyor.

İyi bir futbolcu olmasının yanı sıra iyi de bir e-spor oyuncusu olan Neymar’ın steam hesabının bulunması hakkında kesin bir ifade bulunmazken Reddit başta olmak üzere birçok platform üzerinde tartışma konusu olmayı başladı. Steam kullanıcı adının €n€J0T@” olduğu düşünülen Neymar’ın son iki hafta içerisinde 65 saat ortalama CS:GO oynaması dikkat çeken detaylar arasındadır. Neymar olduğu iddia edilen kullanıcının son zamanlarda PUBG oyununa biraz daha ağırlık verdiği diğer oyunlara oranla daha fazla oynadığı görülmektedir. Hesabın Neymar’a ait olup olmadığı hakkında ise herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.

Profiline bakıldığı zaman kullanıcının CS:GO oyununun yanı sıra PUBG, H1Z1 ve Minecraft oyunlarını da oynadığı görünmektedir. Ayrıca profilinin altında bulunan ve kullancılar tarafından atılmış olan Portekizce ve diğer dillerde olan yorumlarda da kullanıcının Neymar olduğu düşünülmekte. Bu Steam hesabın gerçekten ünlü PSG oyuncusu Neymar’a ait olup olmadığını öğrenebilmek için PSG takımının maçlarının olduğu günlerde maçın saatleri içerisinde kontroller yapılıp bulunabilinir.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir