Instagram video ve fotoğraf indirme android

0
155

Popüler sosyal medya fotoğraf paylaşım sitesi Instagram video, bilindiği gibi 15 saniyelik videolar çekip,yayınlamaya olanak sağlamıştı.Birçok Instagram kullanıcısı da bu ikramı geri çevirmeyerek oldukça güzel videolar paylaşmaya başladı.Tabii beğenilen bu videoları ve fotoğrafları mobil cihazınıza indirmek isteyebiliyorsunuz.Bu isteğiniz için ise biraz uğraşmanız gerekiyor haliyle.

Instagram video ve fotoğraf indirme

Sizlere bu makalemizde Android mobil cihazlarınızda Instagram video ve fotoğraflarını nasıl indirebiliriz sorusunun cevabını veriyoruz.

Sizlere Instagramda beğendiğiniz video ve fotoğrafları kolayca mobil cihazınıza indirmenizi sağlayacak İndirgram – Foto Video İndir uygulamasından bahsedeceğiz. Aşağıda indirme linki bulunan İndirgram uygulamasını mobil cihazınıza indirdikten sonra Instagram’da izlediğiniz ve hoşunuza giden video ve fotoğrafların üst kenarında bulunan üç noktaya tıklıyoruz. Çıkan listeden ise paylaşımın url sini kopyala kısmını seçiyoruz.Sonrasında İndirgram uygulamamızı açıp kopyaladığımız linki buraya yapıştırıp indir butonuna basıyoruz.Oldukça kolay olan bu işlemi videolar için de fotoğraflar için de yapabilirsiniz.

Uygulamayı İndirin

İndirgram – Foto Video İndir uygulamasını Google Play’den indirebileceğiniz gibi , aşağıdaki linke tıklayarak da indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirgram – Foto Video İndir

Leave a reply