Instagram Toplu Takip Bırakma

Instagram Toplu Takip Bırakma

Total
0
Shares

Instagram Toplu Takip Bırakma Yöntemleri

En popüler sosyal medya sitelerinden biri olan Instagram’da takipçileri silmek istediğinizde sorun yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni de her profile girip teker teker takibi bırakmak oldukça zordur. Bunun için bazı ekstra programlar gerekiyor. Bu uygulama sayesinde  Instagram toplu takip bırakma işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bu yazımızda Instagram Toplu Takip Bırakma işleminden bahsedeceğiz.

Öncelikle Instagram’dan bahsedelim. Instagram ilk olarak 2010 yılında diğer büyük sosyal medya sitelerinde çalışan Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından geliştirildi. Kısa zamanda popülerleşen fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram şu sıralarda günde 40 milyon fotoğraf paylaşımı ve saniyede 8600 beğeniye erişebiliyor. San Francisco’da geliştirilen uygulama aylık 100 milyon aktif kullanıcıya ev sahipliği yapıyor ve çatı şirket olarak Facebook görülüyor. Facebook’a entegre şekilde yoluna devam ediyor.

[irp posts=”3490″ name=”Instagram’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?”]

Instagram Toplu Takip Bırakma (Unfollow)

Instagram toplu takip bırakma işlemi için ufak bir programı kullanmanız gerekiyor. Ancak şunu da belirtmemiz gerekiyor ki Instagram’ın belirlemiş olduğu bazı günlük limitler bulunuyor. Bu limitleri aşmanız halinde hesabınıza geçici kısıtlama gelebilir. Uzun süreli yapmanızda ise hesabınızı spam nedeniyle tamamen kaybedebilirsiniz. Şimdi öncelikle instaClean (Google PlayAppleuygulamasını kullanacağız. Bu uygulama sayesinde kolayca toplu takip bırakma işlemini yapabilirsiniz. Piyasanın şu an için en kullanılabilir uygulamasıdır. Uygulamaya erişim verdiğiniz takdirde takipçilerinize ulaşabilir ve toplu takip bırakabilirsiniz. Ama yukarıda da bahsettiğimiz gibi günlük limitleri aşmanız durumunda hesabınız askıya alınabilir. Önerilen limit ie saatte 200 takipçi. Bu kadar kullanıcıyı seçerek tek tıkta toplu unfollow yapabilirsiniz.

[irp posts=”4687″ name=”Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır?”]

Instaclean Uygulamasının Kullanımı

Instagram toplu takip bırakma adımları

“InstaClean for Instagram” uygulamasını indirdikten sonra giriş yapın. Daha sonra sırasıyla Options > Select All > Unfollow seçeneklerini kullanarak yaklaşık 200 kişiyi toplu takipten çıkabilirsiniz. 1 saatte tek işlem yapmaya özen gösteriniz.

[irp posts=”4365″ name=”Instagram Biyografi Sözleri”]

Takibe takip şeklinde Instagram kasanlar için bu tip uygulamalar idealdir. Saatlik kişi takip etme işleminden sonra toplu olarak takipten çıkabilirsiniz. Bunu uzun süreli ama kararında yaptığınız sürece bir sorun yaşamazsınız ve binlerce takipçiye kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Uygulama hakkında akıllarda kalan soruları aşağıdaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Instagram sözleri

Etkileyici Instagram sözleri ve Instagram durumları

Hayatımızın bir parçası haline gelen Instagram sözleri ile de hayatımızda vazgeçilmez hale geldi. Instagram mesaj göndermenin de etkili olduğu bir mecra haline ve etkileyici Instagram sözleri göndermek günlük rutine dönüştü.…

Etkileyici WhatsApp Durum Sözleri!

WhatsApp hayatımıza girdiğinden beri aramalarımız dahi değişti. Bunların en basiti WhatsApp grup adları, whatsapp durum sözleri, WhatsApp komik grup isimleri vs diyebiliriz. Bunların etkileyici olması size karşı daha düzeyli muhabbetler…

Facebook Hesabı Silme 2018 – Kalıcı Silme Yöntemleri

Facebook Hesabı Silme 2018 – Kalıcı Silme Yöntemleri Facebook hesabımızı bazı nedenlerden dolayı silmemiz gerekebilir, ancak bunun için doğrudan bir seçenek olmadığı için yapamayız. Bu yazıda, Facebook hesabı silme yöntemlerini öğreteceğiz.  Facebook…