Instagram Hikayelere GIF Ekleme

Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır?

Total
0
Shares

Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır?

Son yılların en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram profil fotoğraflarını küçük şekilde uygulamaya eklemekte ve büyük haline izin vermemektedir.  Yakınlaştırması da mümkün olmayan durum için birkaç hack denecek yöntem mevcuttur. Bunları aşağıda Instagram Profil Büyütme rehberi şeklinde sizler için açıklamaya çalıştık.

Instagram’da profili gizli olan kullanıcıların kim olduğunu görmek isteyebiliriz. Takip etmeden kim olduğunu öğrenmek uygulamanın kendi kuralları gereğince mümkün değil. Takip ederek profilindeki diğer görsellerden kim olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Instagram profil büyütme yöntemi olarak telefonun ekran görüntüsünü alarak büyüteç yardımıyla Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem en basit düzeydeki Instagram profil büyütme işlemdir. Ancak bu yöntemde orijinal görsel boyutunu korumadığı için profil fotoğrafının pixelleri azalacağından bozulacaktır.

Nasıl Profil Fotoğrafı Büyür?

Instagram’a bilgisayardan giriş yapın. Ardından profil fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin profiline girin. Bu şekilde telefonunuza Instagram uygulamasını indirmenize gerek kalmadan Instagram’a giriş yapabileceksiniz. Daha sonra instadp.com adresine girin. İlk girdiğinizde karşınıza çıkan kutucuğa Instagram profil fotoğrafını büyütmek veya indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın. Ardından karşınıza gelen ekranda profil fotoğrafının üzerine tıklayarak görmek istediğiniz fotoğrafı açarak profil fotoğrafını görebilir, bilgisayarınıza veya telefonuna indirebilirsiniz.

instadp.com sitesinin diğer bir güzel özelliği de açık olan profillerde hikayeleri gizliden izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz profilin kullanıcı adını yazdıktan sonra yan sekmede açılan Story kısmından son paylaşılan hikayeleri görebilirsiniz.

[irp posts=”3490″ name=”Instagram’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?”]

Fotoğrafın Kalitesi Düşer mi?

İlk bahsettiğimiz ekranın görüntüsünü kaydedip büyütmek yoluyla yapılan işlemde fotoğrafın kalitesinin düştüğünü görürsünüz. Ama bu verdiğimiz web sitesinde fotoğraf hangi kalitede yüklemiş ise size de o kalitede gösterecektir.

Mobilden Profil Büyütme Yöntemi

Android kullanıcıları için Google Play Store’da Download Instant DP (Full HD) uygulamasını indirerek benzer şekilde kullanıcı adını da girerek görüntüyü görebilir veya telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bu uygulamaya şu an için iOS kullanıcıları yararlanamıyor. Görmek isteyenler yukarıdaki web adresinden giriş yaparak görebilirler.

Profil Fotoğrafını İndirdiğim Kişinin Haberi Olur mu?

Profil fotoğrafını aldığınız kişiye hiçbir bildirim göndermemektedir. Yani bu programla istediğiniz kişini profil fotoğrafını kimsenin haberi olmadan görebilir veya kaydedebilirsiniz. Yeni güncellemeler ile geliştiren sistem şu an sorunsuz çalışmaktadır. Uygulama tamamen gizlilik esası üzerine kullanıma sunulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Instagram sözleri

Etkileyici Instagram sözleri ve Instagram durumları

Hayatımızın bir parçası haline gelen Instagram sözleri ile de hayatımızda vazgeçilmez hale geldi. Instagram mesaj göndermenin de etkili olduğu bir mecra haline ve etkileyici Instagram sözleri göndermek günlük rutine dönüştü.…

Etkileyici WhatsApp Durum Sözleri!

WhatsApp hayatımıza girdiğinden beri aramalarımız dahi değişti. Bunların en basiti WhatsApp grup adları, whatsapp durum sözleri, WhatsApp komik grup isimleri vs diyebiliriz. Bunların etkileyici olması size karşı daha düzeyli muhabbetler…

Facebook Hesabı Silme 2018 – Kalıcı Silme Yöntemleri

Facebook Hesabı Silme 2018 – Kalıcı Silme Yöntemleri Facebook hesabımızı bazı nedenlerden dolayı silmemiz gerekebilir, ancak bunun için doğrudan bir seçenek olmadığı için yapamayız. Bu yazıda, Facebook hesabı silme yöntemlerini öğreteceğiz.  Facebook…