Menu

Disney, Marvel Heroes’i kapatma kararı aldı!

5 sene ago 0

Bugün, Marvel (Disney altında), Marvel Heroes’u yapan Gazillion Entertainment ile olan ilişkisini sona erdirdiğini açıkladıBir e-postada, Marvel temsilcisi şunları yazdı:

“Marvel Heroes taraftarlarına Gazillion Entertainment ile olan ilişkimizi sona erdirdiğimizi ve Marvel Heroes oyunlarının kapatılacağını bildirmekten üzüntü duyuyoruz. Marvel Heroes topluluğuna katılan oyunculara içtenlikle teşekkür ediyoruz ve kullanılabilir olduklarında daha da güncelleme yapacağız.”

PC için 2013’te piyasaya çıkarılan Marvel Heroes, bir tür ” Marvel Diablo ” MMO diyebiliriz. Spider-Man, Squirrel Girl veya Storm gibi oynanabilir karakterleri satan ücretsiz bir oyunudur. Bu yılın başlarında oyun PS4 ve Xbox One’a aktarıldı.

Marvel Heroes oyuncusu, geçtiğimiz ay boyunca stüdyo oyundaki ilerlemeden bahsetmeyi bıraktığında oyunun geliştiricisinin sıkıntıya düşeceğini biliyordu. Geliştirici Gazillion, haftalık topluluk güncellemelerinin dördünü, ayrıca oyunun Cadılar Bayramı etkinliğini ve yaklaşmakta olan Thor Ragnarok film ana içeriğini, topluluğun beklediği bir şeyi kaçırdı. Taraftarlar ayrıca, iki yöneticinin forumdan kaybolduğu izlenimini edindiğini de belirtti. 27 Ekim’de, oyun Gladyatör Thor paketini ücretsiz yapacak.

Bir mevcut ve iki eski Gazillion çalışanı Kotaku’ya oyunun başlamasından bir yıl sonra en az üç işten çıkarma yapıldığını doğruladı. Anonim kalmayı isteyen bir çalışan, son iki üç ay içinde oyun için özellikler geliştirdiğini ancak sonunda uygulanacaklarını “çok” güvence altına almadığını söyledi. Of Marvel Heroes hayranları, o “onlar bizi yanan makul orada oturuyorsun da, elimiz kolumuz bağlı” dedi.

Marvel Heroes’in efsane oyunlar arsında yer aldığını söylemeye gerek yok. Peki, siz Marvel Heroes oynuyor muydunuz? Oynuyorsanız, konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir