Menu

Call Of Duty: WW2 DLC PS4’e erken çıkacak

6 sene ago 0

Dünyanın en çok oynanan savaş ve strateji oyundan biri hiç şüphesiz Call of Duty. Bu oyun her sene ek iyileştirmeler yapılıyor ve oyun severler ile buluşturuluyor. Yıllarca kendi içinde bir sirkülasyonu başarılı şekilde devam ettiren oyunun yapımcıları, bu sene PS4 için bir sürpriz yapıyor. Bu sürpriz oyunu bilgisayarından kullananları kızdırabilir. Zira oyun PS4 kullanıcıları için 1 ay öncesinden gönderilecek. Oyunun ilk ek görev paketine PS4 oyuncuları bir ay erkenden kullanmaya başlayacak.

Sony tarafından yapılan bir açıklamayla, CoD: WW2 için çıkacak ilk DLC’nin PS4 kullanıcılarına bir ay erken ulaştırılacağı öğrenildi. Daha önce başka CoD WW2 oyunlarında da bu tarz uygulamalar yapılmıştı. Yani bu erkene alma işlemi yeni bir uygulama değil.

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre Call of Duty: WW2 resmi olarak 3 Kasım’da kullanıcılar için piyasada olacak. Call of Duty: WW2 bu tarihten itibaren tüm platformlara yer almış olacak. Çıkış öncesinde sezon bileti almış olanlar hem Carentan multiplayer haritası, hem de zamanla çıkması planlanan 4 ek harita paketine de sahip olacağı bilgisini ekleyelim.

Ek görev paketleri için fiyatlar ve kesin çıkış tarihleri henüz açıklanmış değil. Ancak ilk DLC olan “The Resistance” için tahmini bir zaman verildi. PS4 sahipleri bu paketi Ocak ayının sonuna doğru alabilecek. PC ve Xbox sahipleri ise Şubat sonu ya da Mart başında bu pakete ulaşabileceği öğrenildi.

Çıkacak olan 4 DLC’nin tümünün ek harita paketlerinden oluştuğu bildiriliyor. Özetle bu paketlerdeki haritalar tek kişilik için uygun değil. Carentan haritasının ise sonradan tek olarak satışa çıkabileceği düşünülüyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir