Menu

Apple Park Ziyaretçi Merkezi’nin açılışı 17 Kasım’da

6 sene ago 0

Apple Park Ziyaretçi Merkezi, geçen akşam Twitter’da paylaşılan bir “Merhaba” tabelasına göre, 17 Kasım Cuma günü resmen halka açık olacak.

Apple, 16 Kasım’da 15:00 ila 18:00 saatleri arasında Visitor Center’ın Cupertino sakinlerine ön izleme şeklinde sunacak. Ziyaretçilerin, Cupertino sakinleri olduklarını ve komşu alanlarını kanıtlamak için bir fotoğraflı kimlik belgesi ibraz etmesi gerekiyor. Şu anlık bizi ilgilendiren bir durum bulunmuyor.

MacRumors adlı bir teknoloji yazarı, Apple’ın dün yapılan bir etkinlikten haberdar eden bir iç e-posta gönderdiğini doğrulamayı başardı. 17 Kasım büyük açılış öncesinde, Apple, Ziyaretçi Merkezi’ni 16 Kasım Perşembe günü ön izlemek için Apple Park kampüsünde yaşayan Cupertino sakinlerini davet ediyor. Bu onlar için büyük bir jest olarak görülüyor.

Ziyaretçi Merkezi, T-shirt, çanta, şapka ve diğer özel eşyalar gibi Apple markalı ürünleri satan bir hediyelik eşya dükkanı da sunuyor. Ziyaretçi Merkezi, kendi perakende mağazasının yanı sıra Apple’ın ilk defa halka açık kafeteryası, sergi alanı, açık oturma alanı ve kapalı ahşap masalar içerecek.

[irp posts=”2550″ name=”Apple 1 Trilyon Dolara Doğru!”]

Tam bir Apple Store’a sahip olduğu söylenemez ve iPhone X gibi cihazları stoklamayacaklar. Apple’ın One Infinite Loop’taki eski Cupertino merkezi, ziyaretçilerin normal Apple ürünlerini alıp bir miktar dinlenebileceği bir çalışan mağazasına sahip. Burası daha çok sosyal olmaya yönelik bir girişim.

Apple’ın yeni kampüsüne daha yakından bakmak için sabırsızlanıyor musunuz? Apple Park Ziyaretçi Merkezi’nin büyük açılışı için orada olamayacağız. Şu anlık görüntülere talimiz.

Yorumları bizimle paylaşın.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir