Android Hava Durumu Uygulamaları

0
196
Android hava durumu uygulamalar sayesinde telefonunuzda günlük hava durumlarını takip edebilirsiniz. Gününüzün başlangıcında bu uygulamalar bakarak bir giyim kuşanabilir ve öyle dışarıya çıkabilirsiniz.

Anroid hava durumu uygulamaları telefonunuzda olması sizi büyük felaketlerden kurtarır. Hava durumu uygulamalarının doğru ve güvenilir sonuçlar vermesi her zaman aranan bir sonuçtur. Bu sizin günlük kıyafetlerinizin türünü belirleyecektir. Hava durumu uygulamalarının canlı takip özelliği bulunuyor ve bu sayede anlık olarak hava durumunun raporunu izleyebilirsiniz. Aşağıda en fazla kullanılan hava durumu uygulamaları yer alıyor. Android uygulamaları telefonunuza yükleyip rahatlıkla kullanabilir veya ekranınıza widget şeklinde ekleyebilirsiniz.

Android Hava Durumu Uygulamaları

Weather UnderGround: Oldukça gelişmiş bir hava durumu uygulamasıdır. Kaydırmalı gezinme menüsü de oldukça işlevseldir. Yerel kaynaklardan da beslenerek güvenirliğini artırmıştır.

Poseidon Weather: Deniz üzerinde ve yakınında seyahat edenler için oldukça faydalı bir uygulamadır. Fırtına gibi olayları anlık olarak takip eder ve size sunar. Güvenirliğini oldukça sağlam temellere dayandırıyor.

Poseidon Weather 4.0
Price: Free

WeatherBug: Kullanılabilir arayüzü sayesinde bulunduğunuz bölge ya da uygulama içerisinde seçeceğiniz bölgeler hakkında anlık tahmin yapabilir. Oldukça kullanışlıdır.

Weather by WeatherBug
Price: Free

AccuWeather Hava Durumu

1Weather

Dark Sky – Hyperlocal Weather

Dark Sky - Hyperlocal Weather
Price: To be announced

GO Weather

Local Weather

Hava durumu widget'ı
Price: Free

 

Leave a reply