Menu

Android Hava Durumu Uygulamaları

5 sene ago 0
Android hava durumu uygulamalar sayesinde telefonunuzda günlük hava durumlarını takip edebilirsiniz. Gününüzün başlangıcında bu uygulamalar bakarak bir giyim kuşanabilir ve öyle dışarıya çıkabilirsiniz.

Anroid hava durumu uygulamaları telefonunuzda olması sizi büyük felaketlerden kurtarır. Hava durumu uygulamalarının doğru ve güvenilir sonuçlar vermesi her zaman aranan bir sonuçtur. Bu sizin günlük kıyafetlerinizin türünü belirleyecektir. Hava durumu uygulamalarının canlı takip özelliği bulunuyor ve bu sayede anlık olarak hava durumunun raporunu izleyebilirsiniz. Aşağıda en fazla kullanılan hava durumu uygulamaları yer alıyor. Android uygulamaları telefonunuza yükleyip rahatlıkla kullanabilir veya ekranınıza widget şeklinde ekleyebilirsiniz.

Android Hava Durumu Uygulamaları

Weather UnderGround: Oldukça gelişmiş bir hava durumu uygulamasıdır. Kaydırmalı gezinme menüsü de oldukça işlevseldir. Yerel kaynaklardan da beslenerek güvenirliğini artırmıştır.

[appbox googleplay com.wunderground.android.weather ]

Poseidon Weather: Deniz üzerinde ve yakınında seyahat edenler için oldukça faydalı bir uygulamadır. Fırtına gibi olayları anlık olarak takip eder ve size sunar. Güvenirliğini oldukça sağlam temellere dayandırıyor.

[appbox googleplay com.bestapps.poseidon ]

WeatherBug: Kullanılabilir arayüzü sayesinde bulunduğunuz bölge ya da uygulama içerisinde seçeceğiniz bölgeler hakkında anlık tahmin yapabilir. Oldukça kullanışlıdır.

[appbox googleplay com.aws.android ]

AccuWeather Hava Durumu

[appbox googleplay com.accuweather.android ]

1Weather

[appbox googleplay com.handmark.expressweather ]

Dark Sky – Hyperlocal Weather

[appbox googleplay net.darksky.darksky ]

GO Weather

[appbox googleplay com.gau.go.launcherex.gowidget.weatherwidget ]

Local Weather

[appbox googleplay mobi.infolife.ezweather.widget.ripple2 ]

 

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir