Android

İnstagram video ve fotoğraf indirme android

Popüler sosyal medya fotoğraf paylaşım sitesi Instagram, bilindiği gibi 15 saniyelik videolar çekip,yayınlamaya olanak sağlamıştı.Birçok Instagram kullanıcısıda bu ikramı geri çevirmeyerek oldukça güzel videolar paylaşmaya başladı.Tabii beğenilen bu videoları ve fotoğrafları mobil cihazınıza indirmek isteyebiliyorsunuz.Bu ısteğiniz için ise biraz uğraşmanız gerekiyor haliyle.

Sizlere bu makalemizde Android mobil cihazlarınızda Instagram video ve fotoğraflarını nasıl indirebiliriz sorusunun cevabını veriyoruz.

Sizlere Instagramda beğendiğiniz video ve fotoğrafları kolayca mobil cihazınıza indirmenizi sağlayacak İndirgram – Foto Video İndir uygulamasından bahsedeceğiz. Aşağıda indirme linki bulunan İndirgram uygulamasını mobil cihazınıza indirdikten sonra Instagram’da izlediğiniz ve hoşunuza giden video ve fotoğrafların üst kenarında bulunan üç noktaya tıklıyoruz.Çıkan listeden ise paylaşımın url sini kopyala kısmını seçiyoruz.Sonrasında İndirgram uygulamamızı açıp kopyaladığımız linki buraya yapıştırıp indir butonuna basıyoruz.Oldukça kolay olan bu işlemi videolar için de fotoğraflar için de yapabilirsiniz.

İndirgram – Foto Video İndir uygulamasını Google Play’den indirebileceğiniz gibi , aşağıdaki linke tıklayarak da indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirgram – Foto Video İndir

İlgili Yazı:  Android’de Silinmeyen Uygulamalar Nasıl Silinir?

Editör Hakkında

Tekno Hocası

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Bir Yorum Yazın