Menu
wifi.kyk.gov.tr Çıkış Yapma Sayfası

wifi.kyk.gov.tr Çıkış Yapma Sayfası

5 sene ago 0

wifi.kyk.gov.tr Çıkış Yapma Sayfası Sorunu

KYK yurtlarında kalan öğrenciler için wifi.kyk.gov.tr Çıkış Yapma Sayfası bazen kafaları karıştırabiliyor. Yurtta kalan öğrenciler için ücretsiz bir şekilde sağlanan internet bağlantısında aynı anda 2 cihazdan bağlanma sorunu yaşanabiliyor. Birinden çıkmadığınız sürece diğerinde bağlanamazsınız. Sorunun çözümü için yazıyı sonuna kadar okuyun.

Bu sorunun çözümü oldukça basittir. İnternet tarayıcınızın boş kısmına wifi.kyk.gov.tr yazarak wifi.kyk.gov.tr çıkış yapma sayfası açmanız gerekiyor. Açmış olduğunuz sayfa yönlendirmeli olduğu için açıldığı anda hemen çıkış işlemini başlatmanız gerekiyor. Bunun için butonların en sonundaki çıkış butonuna tıklamanız yeterlidir. Sistemin bağlı olduğunuz cihazı çıkarmasını biraz bekleyin. Başarı ile gerçekleşti yazısını görünce çıkış yapıldığını anlayabilirsiniz. Artık istediğiniz cihazdan tekrar girebilirsiniz.

Nasıl çıkış yapılır?

KYK Wifi’den çıkış yapabilmek için ilk olarak Wifi’ye bağlanmanız gerekiyor. Wifi’ye bağlandıktan sonra http://wifi.kyk.gov.tr/ adresine girin.Daha sonra çıkış butonuna tıklayıp başarılı bir şekilde KYK Wifi’den çıkış işlemi yapabilirsiniz.

Zaman Aşımına Uğradı – Sayfa Bulunamadı Hatası Nasıl Çözülür?

KYK’da wifi’den çıkış yapabilmek için kimi zaman öğrencilerde http://wifi.kyk.gov.tr/ sayfasına giriş yaptığı vakit zaman aşımına uğradı, sayfa bulunamadı, bağlanılamadı türünde bir hata söz konusu olabiliyor. Bu hatayı çözmek için mutlaka ilgili hizmetin Wifi’sine bağlı olmanız gerekiyor. Wifi’ye bağlanmadan bu sayfaya erişim sağlamanız mümkün değildir. bunun için ilk etapta Wifi’ye bağlanıp ve ardından yukarıdaki adrese giderek Çıkış Yap işaretine dokunarak Wifi oturumunuzu kapatabilirsiniz.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir