Menu

Twitter, yeni özelliği üzerinde çalışıyor

6 sene ago 0

Twitter, nihayetinde ileride başvurmak isteyebileceğiniz tüm yer imlerine imkân tanıyacak daha kolay bir düğme üzerinde çalışıyor. “Daha Sonradan Kaydet” özelliği şu an test aşamasında çalışıyor.

Haber, yakın tarihli bir Twitter ürün müdürü olan Jesar Shah tarafından açığa çıkarıldı.

Bu süper yararlı düğme ve hareket halindeyken gösteren bir videoyu hesabından tweetledi.

Twitter’un Ürün Müdürü olan Keith Coleman, bunun en önemli özellik talebi olduğunu söylüyor. Özetle, arz talep meselesi gibi görünüyor.

Bir tweet korumak için, bir alt simgesine dokunun ve açılan menüden yeni bir Add to Bookmarks (Yer İşaretlerine Ekle) seçeneğini seçin. Kaydettiğiniz tüm tweet’lerin özel olarak yer imlerine eklendi, bu nedenle yalnızca bunları Twitter’ın mobil uygulamalarındaki ve web’deki yeni Yer İşaretleri bölümü aracılığıyla okunabilecek.

Kullanıcılar bu özelliği kullanmaya başladıklarına ilişkin bir zaman çizelgesi yayınlamadı, ancak herkes #SaveForLater hastag’ini kullanarak geri bildirim ve yorumlar gönderebilir.

Bu gecikmiş değişiklik, tweet’lerin, bir tweet’i beğenmek, bir tweet’i yeniden bildirmek veya doğrudan mesajda kendinize bir tweet göndermek gibi geçici çözümlerden daha az hantal tasarruf sağlayacaktır.

Şu an sizin için tweet’leri kaydetme stratejiniz nedir? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir