Twitter, yeni özelliği üzerinde çalışıyor

Total
0
Shares

Twitter, nihayetinde ileride başvurmak isteyebileceğiniz tüm yer imlerine imkân tanıyacak daha kolay bir düğme üzerinde çalışıyor. “Daha Sonradan Kaydet” özelliği şu an test aşamasında çalışıyor.

Haber, yakın tarihli bir Twitter ürün müdürü olan Jesar Shah tarafından açığa çıkarıldı.

Bu süper yararlı düğme ve hareket halindeyken gösteren bir videoyu hesabından tweetledi.

Twitter’un Ürün Müdürü olan Keith Coleman, bunun en önemli özellik talebi olduğunu söylüyor. Özetle, arz talep meselesi gibi görünüyor.

Bir tweet korumak için, bir alt simgesine dokunun ve açılan menüden yeni bir Add to Bookmarks (Yer İşaretlerine Ekle) seçeneğini seçin. Kaydettiğiniz tüm tweet’lerin özel olarak yer imlerine eklendi, bu nedenle yalnızca bunları Twitter’ın mobil uygulamalarındaki ve web’deki yeni Yer İşaretleri bölümü aracılığıyla okunabilecek.

Kullanıcılar bu özelliği kullanmaya başladıklarına ilişkin bir zaman çizelgesi yayınlamadı, ancak herkes #SaveForLater hastag’ini kullanarak geri bildirim ve yorumlar gönderebilir.

Bu gecikmiş değişiklik, tweet’lerin, bir tweet’i beğenmek, bir tweet’i yeniden bildirmek veya doğrudan mesajda kendinize bir tweet göndermek gibi geçici çözümlerden daha az hantal tasarruf sağlayacaktır.

Şu an sizin için tweet’leri kaydetme stratejiniz nedir? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Instagram sözleri

Etkileyici Instagram sözleri ve Instagram durumları

Hayatımızın bir parçası haline gelen Instagram sözleri ile de hayatımızda vazgeçilmez hale geldi. Instagram mesaj göndermenin de etkili olduğu bir mecra haline ve etkileyici Instagram sözleri göndermek günlük rutine dönüştü.…

Etkileyici WhatsApp Durum Sözleri!

WhatsApp hayatımıza girdiğinden beri aramalarımız dahi değişti. Bunların en basiti WhatsApp grup adları, whatsapp durum sözleri, WhatsApp komik grup isimleri vs diyebiliriz. Bunların etkileyici olması size karşı daha düzeyli muhabbetler…

Facebook Hesabı Silme 2018 – Kalıcı Silme Yöntemleri

Facebook Hesabı Silme 2018 – Kalıcı Silme Yöntemleri Facebook hesabımızı bazı nedenlerden dolayı silmemiz gerekebilir, ancak bunun için doğrudan bir seçenek olmadığı için yapamayız. Bu yazıda, Facebook hesabı silme yöntemlerini öğreteceğiz.  Facebook…