İnternet

Premium Link Generator Siteleri 2018

18

Genel olarak baktığımızda Turbobit, Letitbit, Uploaded.net, NitroFlare gibi dosya yükleme siteleri en çok kullanılan dosya yükleme siteleri arasında sayılır. Bildiğim kadarıyla dosya indirilme başına para kazandırma özelliğine sahip bir site. Yani millet bu siteye bu rağbet ediyorsa bir nedeni budur. Eskiden bu kadar çok site yoktu ve rekabetin azlığı hizmetin de ücretsiz olmasını sağlardı. Şimdilerde öyle değil. Rekabet arttı, piyasa genişledi, kazanç modelleri arttı derken kazanma hırsıyla premium üyelik veren sitelere dönüştüler. Bir dosyayı indirdikten bilmem kaç saat sonra yeniden indirmenize izin veriyorlar. İşin kötü tarafı da yanlışlıkla iptal ettiğinizde durumlar içler acısı…

Premium link generator siteleri ile bu sorunları çözebileceğiz. Sıra geldi siteleri ve siteleirn özelliklerine.  Bu siteler Turbobit’ten premium alıp sizin o saatlerce beklemenizi kısa bir süreye indiriyor.

Not: Gelen yorumlara bakarak şunu söyleyebiliriz: bu servisler kendi aralarında güvenilirlik teşkil ediyor. Siteler için %100 güvenli dememiz mümkün değil. Çünkü bunlar da bi şekilde premium üyelikleri ücretsiz sunarak hit çekme peşinde. Haliyle siteye kullanırken bir şekilde reklam veya türevi şeylerle sizleri oyalayablir, para isteyebilir. Burada sizin bilgisayar kurnazlığınız devreye giriyor. Ya gerçek siteye 3-5 lira verip cidden premium üyelik alırsınız ya da bu adamların size yutturmaya çalıştığı reklamları yutmamaya çalışırsınız. Sonuç olarak: hiçbir site için garanti verilmez. Tüm sorumluluk sizdedir. Girilecek listeyi size biz sunduk, tıklamak veya tıklamamak size kalmış.

Turbobit İndirme Servisleri

İçerik kilidini açmak için herhangi bir sosyal ağda paylaşım yapın ve 7 servise birden ulaşın!

 

 

Son aramalar:

 • turbobit premium link generator 2016
 • turbobit link generator 2016
 • turbobit premium link generator
 • turbobit generator 2016
 • premium link generator 2016
 • turbobit premium
 • turbobit link generator
 • turbobit generator
 • uploaded premium link generator 2016
Tekno Hocasi

WordPress Güncelleme Sorunu ve Çözümü

Önceki Makale

Telefondan Bilgisayarı Yönetmek

Sonraki Makale

Bunları da okuyabilirsiniz

18 Yorumlar

 1. Sayenizde çok şey öğrendik çok teşekkür ediyorum. başarılar

 2. GeneratorlinkPremium çalışıyor. Tşkrler

 3. Teşekkürler işime yaradı

 4. güzel siteler

 5. hocam çok teşekkür ederim çok işe yaradı.

 6. sağol

 7. teşekkürler

 8. eyw can kardeşlik

 9. teşekkürler

 10. Bakalım

 11. tşkler

 12. hmmm

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla: İnternet