Premium Link Generator Siteleri 2018

18
457
Premium Link Generator, premium link çevirici, sınırsız link çeviriciler, premium link generator 2018 gibi önemli link çevirici siteleri haberimizde yer almaktadır.

Genel olarak baktığımızda Turbobit, Letitbit, Uploaded.net, NitroFlare gibi dosya yükleme siteleri en çok kullanılan dosya yükleme siteleri arasında sayılır. Bildiğim kadarıyla dosya indirilme başına para kazandırma özelliğine sahip bir site. Yani millet bu siteye bu rağbet ediyorsa bir nedeni budur. Eskiden bu kadar çok site yoktu ve rekabetin azlığı hizmetin de ücretsiz olmasını sağlardı. Şimdilerde öyle değil. Rekabet arttı, piyasa genişledi, kazanç modelleri arttı derken kazanma hırsıyla premium üyelik veren sitelere dönüştüler. Bir dosyayı indirdikten bilmem kaç saat sonra yeniden indirmenize izin veriyorlar. İşin kötü tarafı da yanlışlıkla iptal ettiğinizde durumlar içler acısı…

Premium link generator siteleri ile bu sorunları çözebileceğiz. Sıra geldi siteleri ve siteleirn özelliklerine.  Bu siteler Turbobit’ten premium alıp sizin o saatlerce beklemenizi kısa bir süreye indiriyor.

[alert-announce] Not: Gelen yorumlara bakarak şunu söyleyebiliriz: bu servisler kendi aralarında güvenilirlik teşkil ediyor. Siteler için %100 güvenli dememiz mümkün değil. Çünkü bunlar da bi şekilde premium üyelikleri ücretsiz sunarak hit çekme peşinde. Haliyle siteye kullanırken bir şekilde reklam veya türevi şeylerle sizleri oyalayablir, para isteyebilir. Burada sizin bilgisayar kurnazlığınız devreye giriyor. Ya gerçek siteye 3-5 lira verip cidden premium üyelik alırsınız ya da bu adamların size yutturmaya çalıştığı reklamları yutmamaya çalışırsınız. Sonuç olarak: hiçbir site için garanti verilmez. Tüm sorumluluk sizdedir. Girilecek listeyi size biz sunduk, tıklamak veya tıklamamak size kalmış.[/alert-announce]

Turbobit İndirme Servisleri

[alert-success]İçerik kilidini açmak için herhangi bir sosyal ağda paylaşım yapın ve 7 servise birden ulaşın![/alert-success]

 

[sociallocker id=”1114″]

  1.  Getripz: Bu piyasanın en iyilerindendir. En iyi ücretsiz ve kolay Turbobit Premium Link Generator sitesidir. İndireceğiniz turbobit dosyasının linkini kutucuğa yapıştırıp download deyip “Download link expires…” yazısının altındaki linke basıp, indirebiliyorsunuz.
  2.  Premiumleech : Oldukça kalitelidir. Günde 4 kere ve toplamda 500 MB indirebiliyorsunuz. Turbobit, Letitbit, Uploaded, Rapidgator gibi sitelerden indirebilirsiniz.
  3.  Hungryleech: Depofiles, Fileboom, Rapidgator ve NitroFlare gibi sitelerden indirebilirsiniz.
  4.  GeneratorlinkPremium: Kalıcı ve kaliteli bir sitedir uzun süreler kullanılabilecek bir site. Birçok siteler için hizmet veriyor.
  5.  Megaleech Rapidshare, Netload, Hotfile,Uploaded, Filefactory, Extabit için link üretir.
  6.  SavefromEpey bir site için hizmet veriyor. Önerilir.
  7.  Superlink

[/sociallocker]

 

18 comments

Leave a reply