Menu

ESET 2018 sürümü piyasaya çıktı

5 sene ago 0

Dünyanın en büyük virüs önleme yazılımlarından biri olan ESET, 2018 versiyonunu piyasaya çıkardı. Yaklaşık 30 yıldır hizmet veren bu sağlam firma, yenilikçi bir anlayışla son sürümüne önemli güncellemeleri ekledi. Kötü niyetli yazılımlar ESET sayesinde artık size zarar vermeden önlenmiş olacak.

ESET; virüs, truva atı, solucan, rootkit, botnet, oltalama teknikleri, casus yazılımlar ve şifre-fidye programları gibi pek çok kötü amaçlı yazılımlarla mücadele eden 2018 sürümlerini, dijital güvenlik pazarına sunduğunu açıkladı.

Güçlü bireysel ürün ailesi

Güncellenen ESET NOD32’in yanında ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium ve ESET Multi-Device Security yazılımları da istenmeyen kötü yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumayı hedefliyor.

30 yıldır bizi koruyor

ESET’in ilk tohumları tam olarak internet gelişmemişken bile 1987 yılında iki genç programcıyla piyasaya sürüldü. Bilinen ilk virüsleri keşfetmesi ve bunu tespit edecek program olan NOD’u hazırlamasıyla bu iki genç başladı. ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, söz konusu o yazılımın süreç içinde ESET NOD32 Antivirus’e dönüştüğüne aktardı. Alain Soria, “ESET, bugün Avrupa Birliği merkezli en büyük bilgi güvenliği firması haline gelmiş durumda. Sürekli çoğalan ve günümüzde sayısı 650 milyonu aşan dijital tehditlere karşı, her ihtiyaca yönelik yenilikçi yazılımlarımızla tam 30 yıldır tüm dünyada ve Türkiye’de en üst düzeyde dijital koruma sağlıyoruz” diyerek ant virüs pazarında kendi yerleri üzerinde bir değerlendirmede bulundu.

Siz ESET NOD32 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir