Menu

Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı

5 sene ago 0

Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı

Bugün sizlere Windows veya Mac bilgisayarı otomatik kapatma programı tanıtacağız. Sadece bir alarm ayarının kolaylığı ile istediğiniz saatte bilgisayarı otomatik kapatma işlemi yapabilirsiniz. Hayatınızda büyük değişiklikler yaratabileceğine inanıyoruz. Örneğin arka planda bir şey oynamayı seviyorsanız ya da yatağa uzanırken uyuyacağınız bir video izliyorsanız, PC’nizi kapatma konusunda endişelenmenize gerek yok. Uyumaya gitmek istediğin zaman git. Kapatma işlemi otomatik olacak ve uykunuzu hiçbir şekilde rahatsız etmeyecek.

Windows Bilgisayarı Otomatik Kapatma

Windows 10 8 7 PC'nizi belirli bir saatte otomatik olarak kapatma

  1. Her şeyden önce Bu Web sitesinden RTG Ninja Kapatma yazılımını indirin .
  2. Bir zip dosyasında bulunduğu için ayıklamanız gerekir. Winrar, 7-Zip gibi herhangi bir RAR veya ZIP çıkarıcı ile yapabilirsiniz. Yoksa şuradan indirebilirsiniz: Winrar 7-Zip
  3. Şimdi üzerine çift tıklayın ve anında taşınabilir bir yazılım olduğundan, PC’nizde herhangi bir şey yüklemeniz gerekmediğinden hemen indirilebiliyor.
  4. RTG Ninja Shutdown’ın arayüzü, dijital alarm saatine çok benziyor. Bu yüzden oldukça açıklayıcı.
    İlk önce, yazılımın bu eylemi gerçekleştirmesini istediğiniz zamanı ayarlayın.
    Şimdi aşağı inin ve bir eylem seçin. Bu aracı Bilgisayarı Kapatma, Yeniden Başlat veya Bilgisayarı Otomatik Kapatma için kullanabilirsiniz.
  5. Yaptıktan sonra “SET” olarak adlandırılan düğmeye tıklayın. Artık gizleme düğmesine tıklayabilir veya yazılımı en aza indirebilir ve arka planda çalışır ve zaman içinde yaptığınız işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden endişelenmeyin, bilgisayarınızda ne yapıyorsanız yapmaya devam edin ya da bırakın. Söylediğiniz zamana ulaştıktan sonra otomatik olarak bilgisayarınızı kapatacaktır.
  6. İşiniz bittiğinde, değişiklikleri kaydetmek için Tamam düğmesini tıklayın.

Bu kadar!

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir