Premium Link Generator Siteleri 2018

Premium Link Generator, premium link çevirici, sınırsız link çeviriciler, premium link generator 2018 gibi önemli link çevirici siteleri haberimizde yer almaktadır.

Genel olarak baktığımızda Turbobit, Letitbit, Uploaded.net, NitroFlare gibi dosya yükleme siteleri en çok kullanılan dosya yükleme siteleri arasında sayılır. Bildiğim kadarıyla dosya indirilme başına para kazandırma özelliğine sahip bir site. Yani millet bu siteye bu rağbet ediyorsa bir nedeni budur. Eskiden bu kadar çok site yoktu ve rekabetin azlığı hizmetin de ücretsiz olmasını sağlardı. Şimdilerde öyle değil. Rekabet arttı, piyasa genişledi, kazanç modelleri arttı derken kazanma hırsıyla premium üyelik veren sitelere dönüştüler. Bir dosyayı indirdikten bilmem kaç saat sonra yeniden indirmenize izin veriyorlar. İşin kötü tarafı da yanlışlıkla iptal ettiğinizde durumlar içler acısı…

Premium link generator siteleri ile bu sorunları çözebileceğiz. Sıra geldi siteleri ve siteleirn özelliklerine.  Bu siteler Turbobit’ten premium alıp sizin o saatlerce beklemenizi kısa bir süreye indiriyor.

Not: Gelen yorumlara bakarak şunu söyleyebiliriz: bu servisler kendi aralarında güvenilirlik teşkil ediyor. Siteler için %100 güvenli dememiz mümkün değil. Çünkü bunlar da bi şekilde premium üyelikleri ücretsiz sunarak hit çekme peşinde. Haliyle siteye kullanırken bir şekilde reklam veya türevi şeylerle sizleri oyalayablir, para isteyebilir. Burada sizin bilgisayar kurnazlığınız devreye giriyor. Ya gerçek siteye 3-5 lira verip cidden premium üyelik alırsınız ya da bu adamların size yutturmaya çalıştığı reklamları yutmamaya çalışırsınız. Sonuç olarak: hiçbir site için garanti verilmez. Tüm sorumluluk sizdedir. Girilecek listeyi size biz sunduk, tıklamak veya tıklamamak size kalmış.

Turbobit İndirme Servisleri

 

 

Son aramalar:

 • turbobit premium link generator 2016
 • turbobit link generator 2016
 • turbobit premium link generator
 • turbobit generator 2016
 • premium link generator 2016
 • turbobit premium
 • turbobit link generator
 • turbobit generator
 • uploaded premium link generator 2016

18 Replies to “Premium Link Generator Siteleri 2018”

 1. Medyum dedi ki:

  Sayenizde çok şey öğrendik çok teşekkür ediyorum. başarılar

 2. sdf dedi ki:

  GeneratorlinkPremium çalışıyor. Tşkrler

 3. Selami dedi ki:

  Teşekkürler işime yaradı

 4. mustafa dedi ki:

  güzel siteler

 5. cellat dedi ki:

  hocam çok teşekkür ederim çok işe yaradı.

 6. asasasas dedi ki:

  sağol

 7. sagol dedi ki:

  sagol

 8. MuRo dedi ki:

  teşekkürler

 9. hasan sabbah dedi ki:

  eyw can kardeşlik

 10. Arda dedi ki:

  teşekkürler

 11. Uğur dedi ki:

  Bakalım

 12. emre dedi ki:

  tşkler

 13. boby johnson dedi ki:

  hmmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top