Menu

Valve, Dust 2 Haritasını Yeniliyor

6 sene ago 0

Uzun süredir beklenen Dust 2 haritasının yeni versiyonu sonunda geliyor. Dust 2 yeni haritası bir sonraki güncelleme kullanıcılara gelecek.

Counter Strike’ın efsanevi haritası Dust 2, Global Offensive’de güncelleniyor. Uzun zaman önce yenileneceği iddia edilen Dust 2, uzun bir bekleyişlerin ardından yapılan açıklamayla önümüzdeki güncelleme ile getirilecek.

Son aylarda Youtube’da yanlış başlıklarla yenilendiği söylenen Dust 2, söylenenleri doğru çıkarmışa benziyor. Çünkü Twitter hesaplarından yapılan açıklama ile Dust 2 haritasına güncelleme geliyor. ” Yeni harita şöyle olacak… “, ” Yeni Dust 2’de böyle olacak… ” gibi cümlelerle video çalışmaları yapanlar da duracağa benziyor.  Atılan tweet, yakın zamanda yeni Dust 2’nin yayınlanacağını gösteriyor. İşte o Tweet:

“@csgo_dev: En ikonik haritamız Dust 2’nin yenilenmiş versiyonunu çok yakında CS:GO’nun bir sonraki beta güncellenmesinde oyun severlere kullanıma sunulacak” deniliyor.

Tweet ile paylaşılan görselde ise yeni Dust 2’den bir bölge gösterilmiş. Bir sonraki beta güncellemesi ile yayınlanacağı söylenen Dust 2’nin pek de değişmeyeceğini düşünüyoruz. Zira oyunda en çok oynanan harita olması ve çoğu e-spor maçlarının da bu ve bunun gibi haritalarda yapılması göz önünde alınırsa haritada köklü değişiklik yapılması pek de mantıklı görünmüyor. Değişim iyidir ama alışılmış olanda biraz zor olur.

Gelecek olan güncelleme hakkında henüz ayrıntılı görseller yok. Yeni güncellenmiş Dust 2 haritası daha iyi bir deneyim mi sunacak? Yoksa o efsane harita eski ihtişamını kayıp mı edecek?

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir