Menu

Naruto Online resmi olarak Türkiye’de!

5 sene ago 0

Dünyanın en çok bilinen animelerinden olan Naruto efsanesini yeniden yaşamaya hazır mısınız? Efsane manganın yeni bir browser versiyonu resmi kanallarla şimdi Türkiye’de! Üstelik Türkçe dil seçeneği de mevcut.

Dünya üzerinde yaklaşık 200 milyondan fazla kopya satıp inanması güç bir bir başarı elde eden Naruto mangasının oyunu  Naruto™ Online’ın ülkemize geleceği daha önce çeşitli medya sitelerinde yer alıyordu. Kitaplar, filmler ve yayınlanmış 220 bölümü ile geniş bir evren ve milyonlarca hayranlık bir kitlesi bulunan manga oyunu, ülkemizde tamamen Türkçe seçeneği ile bugün itibariyle yayına alındı.

Önceleri Amerika ve Avrupa ülkelerinde dil destekleriyle birlikte yayınlanan  Naruto™ Online, Oasis Games aracılığı ile artık Türkçe dil seçeneğini sunarak bize geldi. Bandai Namco Entertainment lisansıyla Tencent tarafından geliştirilen Naruto™ Online efsane manganın resmi tek RPG Browser oyunu olarak da dikkat çekiyor.

Türk oyuncularını neler bekliyor?

Oyun içerik açısından da bilinen mangaya göre tasarlanmış. Grafiksel anlamda mangayı andıran güzel grafiklerle donatılmış. Browser tabanlı oyunda, toprak, su, ateş, rüzgar ve yıldırım elementlerini temsil eden karakterlerden birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Bu karakterler sırasıyla, Taş Yumruk, Mavi Diş, Kızıl Lotus, Rüzgar Dansçısı ve Kara Kılıç karşınızda olacak. Her birinin kendine ait fiziksel özellikleri ve yetenekleri bulunuyor.

Oyunda uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Aralarında Naruto, Sasuke, Sakure isimli efsane karakterlerin de yer aldığı 170 ninjayla tanışacak ve bu karakterlerle takım oluşturacaksınız. Bu takımla da düşmanlarla savaşacaksınız.

Oyundan bir video:
Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir