Menu

İşte yan sanayi iPhone X

5 sene ago 0

Teknoloji devi Apple, son amiral gemisi İphone X benzeri akıllı cep telefonu taklit edilmeye devam ediyor. Taktikçi telefon üreticilerinin örnek olarak gördükleri İphone X’ in bir yeni yan sanayi ise Sharp Aquos seri cep telefondan geldi.

Gerçek görsellerini resmi olarak tanıtan Sharp Aquos S3, bariz bir şekilde İphone X’i benzeri özelliklere sahip. Aynı zaman da söz konusu cep telefonu NOA N10’dan ise kalan bir çentiğe sahip gözüküyor. Sharp Aquos S3 hızlı bir şekilde entegre oluyor gözüküyor. Sharp akıllı cep telefonunun alt tarafında ise günümüzden daha kalın bir çerçeveye sahip. Yanları ise olduğundan daha ince, yukarı da belirttiğimiz gibi İphone X gibi telefonun arka tarafında çift lens kamera, dikey olarak yerleştiren kameranın sağ tarafında ise parmak izi okuyucu bulunuyor. Ön yüzünde herhangi bir butona yer vermeyen akıllı cep telefonu, şuan yüz tanıma teknolojisine sahip değil.

İŞTE SHARP AQUOS S3 ÜN TENİK ÖZELLİKLERİ

Telefon resmi olarak yapılan açıklamalara göre Snapdragon 630 işlemcisine sahip. Verilen paraya göre 4 GB / 6 GB Ram üzerine kuruluyor. Yine verilen paraya göre kullanıcı 64 veya 128 GB depolama alanına sahip cep telefonu satın alabilir.

Akıllı cep telefonunun 5.99 inç ekranda 2160 x 1080 piksel çözünürlük sunuyor. Ön tarafında ise 16 MP öz çekim kamerası yer alıyor. Android cep telefonunun 3100 mAh pil kapasitesi bulunmaktadır. Söz konusu akıllı cep telefonunun tam teknik özellikleri MWC 2018 etkinliğinde yer alacak.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir