Menu

iOS ve Android için Zeka & Bulmaca oyunu: Cavemania İndir

9 sene ago 0

cavemani2Cep telefonundan zeka ve bilgi yarışması sevenler için yeni bir oyunla karşınızdayız: Cavemania. iOS ve Android olarak geliştirilen oyun, oyun severlerin oldukça ilgisini çekmiş durumda.

Cavemania karşımıza çıkan öte birden çok oyundan ek olarak ilginç yapıya sahip bir oyun diyebiliriz. Öyle ki bu oyun da yalnızca puzzle’a veya yalnızca atağa odaklanamıyorsunuz. Amacınız hem bir oyun içerisindeki adamınızı kontrol etmek hem bir de onun karşısında ki rakibi yenebilmesi amaçlı cazip biçimde puzzle’ı çözebilmek. Bu Biçimde benzer oyun içinde hem bir zeka geliştirebiliyor hem bir de strateji ve taktik kurabiliyorsunuz. Şöyle oyunlar her 2 platform içinde de aslına bakarsanız epeyce sınırlı diyebiliriz .

Oyuna başladığımızda az bir eğitimden hemen bir sonra seviyelerimizi geçmeye başlıyoruz. Tabi ki her bir seviye yükseldiğimizde işler belli bir süre ek olarak kolay olmayan ve içinde çıkılması kuvvet bir hal almaya başlıyor. Ne var ki şayet puzzle ve strateji oyunlarıyla şayet aranız iyiyse bu oyun sizin amaçlı hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Oyun kendine has RPG özelliklerini de içinde barındırıyor.

Öyle ki elde ettiğimiz puanlarla hem bir envanterinizi geliştirebiliyor hem bir de dilersek ek olarak değişik karakterlerimiz ile yolumuza devamı edebiliyoruz. Oyunun öğrenim yönü belli bir süre güçsüz , bu sebeple oyunu da zamanla kendiniz çözeceksiniz unutmayın. Ne var ki tekrardan de epeyce kaliteli ve epeyce başarılı bir oyun .

[button url=’https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bonusxp.cavemansmash’ size=’small’ style=’blue’] Google Play’den indir.. [/button]

[button url=’https://itunes.apple.com/app/id621489210′ size=’small’ style=’blue’] iTunes üzerinden indir… [/button]

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir