Nasıl Yapılır?Sosyal Medya

Instagram’da bir kişinin en çok beğenilen fotoğraflarını görme

0
Instagram beğenileri görme, instagram’da en çok hangi gönderi beğeni almış gibi sorular sıkça ulaştırılıyor. Bu tür soruları matematikte kestirme yolları bilmeyenler gibi tümünü teker teker bakarak mümkün olsa da hedef kullanıcının gönderi sayısı fazla ise buna bakmak oldukça fazla zamanınızı alacaktır. Bunun için Gramwiki denilen bir uygulama kullanacağız.

Gramwiki, Instagram’da bir kişinin en çok beğenilen fotoğraflarını görmenizi sağlayacak ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama sayesinde pek çok gönderisi olan bir kullanıcının gönderileri arasında en fazla hangisi beğeni (like) almış görmek mümkün. Bu sayede de merakınızı gidermiş olacak, belki de yarıştırdığınız bir durumun sonucunu görebileceksiniz.

Instagram Gramwiki nedir? Nasıl kullanılır?

Gramwiki denilen ücretsiz Instagram beğeni sayılarını görme uygulamasını kullanmak oldukça basittir. Yapmanız gereken ilk şey aşağıda vereceğimiz linkten siteye girerek karşınıza çıkacak ilk kutucuğa beğeni sayısını görmek istediğiniz kullanıcının nickname’ini yazmak olacak.

Yukarıda da görüldüğü gibi “enter username” yazan yere hedef kullanıcı adını yazarak aratalım ve görelim ne kadar beğeni almış.

Hedef kullanıcı olarak seçtiğimiz @photoshop kullanıcısının en fazla beğeni ve yorum alan gönderileri yukarıda gösterilmiştir.

Tekno Hocasi

LG G4 Ekran Görüntüsü Alma

Önceki Makale

Samsung Galaxy Note Edge Özellikleri

Sonraki Makale

Bunları da okuyabilirsiniz

Yorumlar

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla: Nasıl Yapılır?