Menu

Google Gmail Go Uygulamasını kullanıma sundu

5 sene ago 0

Gmail Go nedir, nasıl kullanılır? Google’un yeni e-posta uygulaması Gmail Go’nun özellikleri nelerdir?

Google, mobil mail uygulaması olan Android Gmail uygulamasından daha az yer kaplayan ve iki kat daha hızlı olan Gmail Go‘yu dün resmi olarak kullanıcıların kullanımına sundu. Google’ın diğer Google Go mobil cihaz uygulamarı gibi bu uygulamada da alt segment mobil cihazlarını hedeflediği belirtildi. Google bu sayede her segment mobil cihaz kullanıcılarına ulaşmayı hedefliyor.

Yeni Gmail Go uygulaması,klasik android gmail uygulamasında olan tüm özellikler olmasada çoğunu içerisinde barındırıyor.Ancak Gmail Go uygulmasının en önemli özelliği daha küçük boyutlu olmasının yanı sıra veri tüketiminin az olması.Bu özelliği ile kullanımda olduğu süre boyunca mobil cihazın performansında sinir bozucu bir yavaşlığa sebep olmayacaktır.

Google , Gmail Go uygulamasını şuan sadece Android 8.1 Oreo Go Edition kullanıcılarına servis ediyor.Alt segment mobil telefon , cihazlara veya Android versiyonuna sahipseniz , bu uygulamayı Google Play’den ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Yeni Gmail Go uygulaması hakkında deneyimlerinizi veya kullanıcı görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir