Menu

Galaxy S3 Uygulamalardan Atma ve Kasma Sorunu Çözümü

9 sene ago 0

İphone’a tepki olarak günden güne büyüyen ve gerçek anlamda bir rakip olmaya değer bir marka Samsung ve onun belkide en çok satan telefonu . Bu telefonu aldıysanız İphone’a karşı kendinize söz söyletmezsiniz. Ancak her telefonda da olabilecek bazı sorunlar vardır. Donabilir, kasabilir veya sizi oradan atabilir. Örnek olarak Clash of Clans,Real Racing 3,Google Chrome gibi bazı uygulama ve oyunlar sinir edebilir. Bunu çözmenin oldukça basit yöntemleri vardır. 

Galaxy-S3-Uygulamalardan-Atma-ve-Kasma-Sorunu-Çözümü

 Gelelim Çözüme

Öncelikle uzun soluklu oynamadığınız oyun ve programlardan kurtulun. Madem ilgilenmiyorsunuz neden yer işgal etmesine izin veriyorsunuz? Ivız zıvır denebilecek programları kaldırın.

Aslına bakılırsa bu işi başta yapmanız gerekiyor. Yani öyle antik kuntik yerden duyduğunuz programı oyunu indirirseniz, onunla beraber gelen şeyleri de bir nevi kabul etmiş oluyorsunuz. Adamlar para kazanmak için her türlü atraksiyona giriyor. Olan sizin telefona oluyor. Bilmediğiniz, duymadığınız, öneriyle almadığınız uygulamaları kesinlikle yüklemeyin. Bu işi yapmadan önce alttaki yorumları ve yıldız sayısına da bakabilirsiniz. Genel intiba ne yönde ona göre hareket edersiniz.

Hafıza olayını da abartmamak gerekiyor. 10 gb boyutunu aşmayın. Hatta 8-9′a bile zor gelmeye çalışın. Şöyle düşünün; bilgisayarınız full dolu olması yavaşlamaya neden olmaz mı? Görev yöneticisinden performansa bakarsanız bilgisayarınız o an içinde ne kadar çok çalıştığını anlarsınız.

Baktınız olmuyor, öncelikle bir format atın. Formatta çözüm getirmezse servis sağlayıvcınızla görüşmeniz yararınıza olacaktır. Zaten kimileri bu son çareyi en başta dener. Ama yapabileceğiniz bir şey varsa, zaman da kaybetmek istemiyorsanız ne gerek var ki?

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir