Bilgisayardan Snapchat Kullanmak

0
1011

Bilgisayardan Snapchat Kullanma Yolları

Snapchat varlığını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Bilgisayardan Snapchat Kullanmak artık daha kullanışlı olarak görülebiliyor. Snapchat nedir sorusu da akıllara geliyor. Dün telefon dışında kullanımı söz konusu olmayan uygulamalar artık masaüstü bilgisayarımız üzerinden de kullanılabiliyor. Bunu yazılımların rekabetine bağlıyız diyebiliriz. Rekabet gelişimi doğuruyor ve biz bu gelişimden oldukça memnunuz.

Snapchat başlangıçta ne olduğunu tam olarak kestiremediğimiz bir uygulamaydı. Ancak artan merak da olunca kullanımıyla birlikte öğrenimi kolaylaştı. Memurundan diplomatına herkes bu uygulamayla birilerine sevimli olmaya çalışıyor. Ünlü kişilerin de kullanımı, halk tarafından da yaygınlaşmasını sağladı. Yüklü olmayan telefonlar da var yükleyip denemeli!

Bilgisayardan Snapchat Kullanmak

Android Snapchat

Snapchat
Price: Free

iOS Snapchat

‎Snapchat
Price: Free+

Mobile bağlı kalmayan bir güruh vardır, ki bunlar mobilde olan her şeyin PC’de de olmasını isterler. Yazılımcıların da buna cevabı gecikmiyor. Daha önce yazdığımız “Bilgisayardan Android Uygulamaları Çalıştırma” adlı konumuzda android sürümü olan uygulamaları bilgisayar üzerinden çalıştırmayı anlatmıştır. Bluestacks yazılımı mobil platformu PC’nize taşımanızı sağlıyor. Kurulumu Bilgisayardan Android Uygulamaları Çalıştırma konusunda detaylıca anlatıldı.

Bilgisayardan Snapchat Kullanmak

Bluestacks adlı emülatör sayesinde Snapchat’i bilgisayardan kullanmak mümkün demiştik. Önceki konumuzu ok Bluestack’i indirmek için buraya tıklayabilir. Uygulamayı bilgisayardan çalıştırmak için adımlarınızı şöyle sıralayabiliriz;

  1. Uygulamayı indirip Google hesabınızla giriş yapın. Google Play’den Snapchat’i aratıp yükleyin.
  2. Yüklemenin ardından Snapchat bilgisayardan kullanmak basit hale gelmiş oluyor. Giriş yapıp kamera yardımıyla Snapchat’i kullanabilirsiniz.

Snapchat kamera odaklı bir uygulama olduğundan kameranızın olmasına dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca Bluestacks emülatörün uygulamayı kesinlikle çalıştırır garantisi vermiyoruz. Nedeni uygulama kaynaklı olabilir. Hesabınıza herhangi bir şey olmaz.

Snapchat Hataları

Bluestacks ile snapchat’ bağlandığınızda eğer “Bluestacks snapchat login error” gibi bir hata alıyorsanız bu kameranızdan kaynaklı bir hatadır. kamerayı bağlayarak “bluestacks snapchat login error” hatasından kurtulabilirsiniz.

Leave a reply