Menu

Android Telefon Hızlandırma Yöntemleri: Game Booster

8 sene ago 0

Herkesin oyunlarından yana sıkıntısı olmuştur. Özellikle hayatı -benim gibi- hızlı süren insanlar içi oyunların donması tam bir kaosun habercisidir 🙂 Oyun hızlandırıcı uygulamaları da bu kaosa mütevazi bir müdahale ediyor. Programı açtığımızda karşımıza EKLE diye bir seçenek geliyor. Butonuna bastığımızda bizlere yüklü oyun ve uygulamaları gösteriyor.

Listeden istediğimiz uygulamayı veya oyunu seçtiğimiz zaman uygulama bunu hafızaya alıyor. Daha sonra da eklediğimiz oyun veya uygulamayı bu program ile açıp çalıştırıyoruz. Bu yolla bir zaman sıkıntı yaratan oyun veya uygulamalar daha hızlı çalıştığını göreceksiniz.[alert-note] Özellikle telefonunuzun modeli eski ve android sürümü düşük telfonlar için mutlaka denenmesi gereken bir uygulama. [/alert-note]Artık oyunlar ve uygulamalar daha hızlı açacaktır. Karşılaştığınız problemleri veya sorunları konuya yorum yaparak bize aktarabilirsiniz.

Dosyayı İndir

[sociallocker]

[button-red url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.puzzlemania.gamebooster” target=”blank” position=”left”]İNDİR[/button-red]

[/sociallocker]

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir