VIVO’dan dev mobil adımı

Total
0
Shares

Vivo, en akıllı telefon üreticilerinden biridir ancak marka, başlıca pazarlarının dışında bilinmiyor. Çin ve Hindistan’da oldukça popüler bir yere sahip. Şirket gelecek yıl Avrupa ve Afrika’ya doğru genişlemeyi planlarına ekledi. Dev şirketin piyasa değeri değişecek.

Konumunu güçlendirmek için, Vivo Qualcomm ile 4 milyar dolarlık bir mutabakat anlaşması imzaladı. Bu, 5G telefonları pazarlamak ve biyometrik kimlik doğrulama özelliklerini çeşitlendirmek için teknik ortaklık ve patent paylaşımı gerektiriyor.

Qualcomm’un yardımı ile 2018 yılında Avrupa ve Afrika’ya genişledi

Demo ekranın altına ilk kez bir parmak izi okuyucusu yapmayı da planyalan vivo, ancak iki şirket de avuç içi baskılar, iris tarama ve daha fazlasıyla birlikte 3D yüz tanıma (iPhone X’te olan özellik gibi düşünüyor) geliştirmek istiyor.

Son zamanlarda şirket Face Wake, vivo’nun yüz tanıma özelliği (12MP selfie kamera temelli) ve Qualcomm’un Snapdragon 660 yonga seti ile X20’yi piyasaya sürdü .

Kardeş şirket Oppo ve rakip Xiaomi, QUALCOMM ile benzer belgeler imzaladığı biliniyor ve potansiyel parasal değeri 12 milyar dolara yükselttiği gelen haberler arasında. (bu, 3 yıl boyunca yayılıyor). Oppo ve Xiaomi, Qualcomm ve Himax (Google Glass ekranında çok önemli bir bileşen oluşturan) tarafından ortaklaşa geliştirilen 3D tarama teknolojisi ile de ilgileniyorlar.

Asya’da gelişme imkanını fazlasıyla iyi kullanan Vivo, Afrika ve Avrupa’ya açılarak daha büyük pay almanın peşine düştü. Pazarı böyle düşünerek bize düşüncelerinizi iletin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Telefonlara İMEİ Atma Programı [Resimli Anlatım]

Sahip olduğunuz telefonun imei atma numarasını başkaları ele geçirdi ve kendi amacı için kullandı mı? Şimdi vereceğimiz programla bu soruna kökten çözüm getireceğiz. Bu sayede telefonunuz artık kullanıma hazır hale…

Samsung Galaxy Ses Nasıl Yükseltilir?

Samsung Galaxy Ses Nasıl Yükseltilir? Samsung Galaxy ses nasıl yükseltilir rehberi ile düşük tonda çıkan sesi yükseltebilir ve güzel bir müzik deneyimi sağlayabilirsiniz. Samsung Ses Yükseltme (Samsung Ses Yükseltme Kodları) *#8999*8378#…

WhatsApp Duvar Kağıtları

WhatsApp duvar kağıtları, WhatsApp wallpaper, WhatsApp arkaplan en çok aranan kelimeler olarak dikkat çekiyor. Şu an da bilindiği gibi WhatsApp dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması olarak adından sıkça…

Telefon Belleğinden Hafıza Kartına Taşıma (Unlock)

Telefon belleğinden hafıza kartına taşıma gibi bir sorunla karşılaşırsanız çözümün basit olduğunu bilmeniz gerekir. Bir çok program telefon hafızasına yüklenir, bunların çoğu hafıza kartına taşıyamazsınız. telefon hafızası bir zaman bir sonra şişer.…