Menu

Samsung Galaxy A7’nin özellikleri sızdırıldı!

6 sene ago 0

Samsung’un orta segment telefonu olarak lanse edilen Galaxy A7(2018) modelinin özellikleri OneLeaks adlı site tarafından internete sızdırıldı.

Samsung’un akıllı telefonlarda sunduğu en güçlü serisi olarak bilinen Galaxy S ile fiyat/performans açısından oldukça iyi olan telefonu olan Galaxy J serisi arasında güzel bir orta seviye telefon serisi olarak dikkat çekiyor. Yine bu segmentin Galaxy A’nın yeni telefonu Galaxy A7’ye ait yeni özellikler de sızdırılmış durumda.

Sızdırılan özellikler arasında yeni Exynos işlemci ve 6GB RAM gibi özelliklerin olduğu görülüyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı Samsung telefonları arasında en kullanışlısı olarak Galaxy A7 dikkat çekiyor. Bu yıl çıkacak modeli için sızdırılan görüntü ve özellikler, telefonun son derece kullanışlı olduğunu gözler önüne seriyor. Galaxy S8’de de olduğu gibi neredeyse çerçevesiz bir ekranla geliyor A7. Eğimli bir ekran yerine düz bir şekilde tercih edilmiş.

OnLeaks tarafından internete sızdırılan bu bilgilere göre Galaxy A7(SM-A730F) modelinde Exynos 7885 yonga seti kullanılacak. Bu işlemci 2x A73+ 6X A53 olacak şekilde 14 nm olarak üretilmiş 8 çekirdekel geliyor. Grafik kısmında Mali-G71’den güç alması bekleniyor. Telefonun en dikkat çeken özelliği ise 6GB RAM’e sahip olması oldu. Eğer bu sızıntılar doğru çıkar ve Galaxy A7(2018)’de 6GB RAM kullanılırsa, üst-orta sınıf telefonlarında bu RAM miktarını varsayılan yapabilir, ki bu da kendi markasında çağ atlamak sayılır.

İşte belirlenen ve sızdırılan özelliklerin bazıları:

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir