AppleGenel

iOS 11.2 Beta 3 yayınlandı!

0

Geçtiğimiz aylarda iOS 11’i piyasaya süren Apple’ın başındaki kara bulutlar bir türlü gitmek bilmiyor. Daha önceki gün iOS 11.1.1’i iPhone ve iPad kullanıcıları ile buluşturan Apple, şimdi de yeni sürüm iOS 11.2 için iki hafta önce başladığı deneme sürecine, bugün yayınladığı üçüncü beta sürümü olan iOS 11.2 Beta 3 ile son sürat devam ediyor.

iPhone ve iPad müptelası teknoloji severleri deli eden bazı hatalar bu güncelleme ile giderildi. Bu hatalar arasında, otomatik düzeltmeler başı çekiyor. iOS 11’in birçok hata düzeltmesi ve yeniliğe ev sahipliği eden ikinci büyük ara güncellemesi olan iOS 11.2, AirPlay 2 başta olmak üzere pek çok yeniliği iPhone kullanıcıları ile buluşturacağa benziyor.

iOS 11.2 Beta 3 güncellemesi, daha önce yayına alınan deneme sürümlerinde olduğu gibi tespit edilen sorunların giderilmesini sağlarken, daha iyi bir arayüz deneyimi için iyileştirmelere ev sahipliği yapıyor.

iOS 11.2 Beta 3

iPhone 8 ve iPhone X modellerinde yer alan hareketsiz duvar kağıtlarını bu versiyonla diğer iPhone modellerine de gönderen Appale, yeni iOS sürümü ile hesap makinesi uygulamasında yaşanan animasyon sorununu da çözüme kavuşturuyor.

Ek olarak AirPlay 2’nin kullanıma sunulacağı yeni iOS sürümünde bazı emojilerde değişiklik yapıldı. iMessage ve Apple Pay için iCloud desteğinin bu sürümle herkese gönderilecek.

iOS 11.2 beta 3 ile Kontrol Merkezi’ni daha belirgin hale getirmek için bir arayüzü değişikliği de olacak.

Yeni iOS sürümüne güncellenecek modeller

Yeni iOS sürümü; iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modellerini destekliyor.

Tekno Hocasi

YouTube, ‘şarj ve ısınma’ sorunlarını kabul etti!

Önceki Makale

Sony’den çift kameralı bir Xperia müjdesi

Sonraki Makale

Bunları da okuyabilirsiniz

Yorumlar

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla: Apple