Instagram sözleri

Instagram hesap dondurma, instagram hesabı kapatma, instagram hesabı nasıl dondurulur, instagram hesabımı donduramıyorum, instagram dondurulan hesabı açma, instagram kapatma, instagram dondurma açma bize çeşitli yollardan ulaştırılan yardım sorularıdır. Aşağıda bu sorulara en yalın şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan ve hayatımızın artık bir parçası haline gelmiş olan Instagram, yeri geldiğinde dordurmak gerekebiliyor. Bu ara verme işlemini herkes basit bir yolla halledebilir. Bu aşamada instagram hesap dondurma yapabilir ve daha sonra tekrar açık kullanabilirsiniz. Instagram hesap kapatma kadar instagram hesap açma da oldukça basittir. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

Instagram Hesap Dondurma

Facebook hesap dondurma işlemi yaptıysanız bu adımları yapmanız da oldukça basit olacaktır. Çünkü onda da hesabı dondurma işlemi yaptığınızda hesap görünmez olur ve arayanlar ulaşamaz, hesap yok uyarısı yapar. Instagram hesap kapatma işlemi için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Bilgisayarınızdan instagram.com’a girip profilinize girdikten sonra profil düzenleme sayfasına girin: (link: Instagram profil düzenlemeSayfanın en altında bulunan “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” linkine tıklayın. (Resim:1)
  • Instagram hesap dondurma
    Instagram hesap dondurma
  • Daha sonra size neden hesabı dondurmak istediğinizi belirtmenizi isteyecek. Oradan ara vermek istiyorum seçeneğini işaretleyip şifrenizi girdikten sonra Instagram hesap dondurma işleminiz başarıyla tamamlanmış oluyor. (Resim:2)
  • Instagram hesabı geçici kapatma
    Instagram hesabı geçici kapatma

Instagram Donmuş Hesabı Açma

Bunun için bilgilerinizi girip siteye giriş yapmanız yeterlidir. Hesabınız gizli moddan çıkıp aktif olacak ve herkes tarafından yine eskisi gibi görülecektir. Bu işlemlerin bir sınırı yoktur. Anca kapalı bir Instagram hesabını 1 aydan fazla süre kapalı tutmamanız faydanıza olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Programsız Mail.ru Video İndirme

Dünyanın en popüler sitelerinden biri olan Mail.ru Rusya merkezli bir sitedir. Dili Rusça olan siteden video indirmek oldukça basittir. Mail.ru video indirme işleminin tamamlanması için yazıyı sonuna kadar okuyun. Basit…
Instagram sözleri

Etkileyici Instagram sözleri ve Instagram durumları

Hayatımızın bir parçası haline gelen Instagram sözleri ile de hayatımızda vazgeçilmez hale geldi. Instagram mesaj göndermenin de etkili olduğu bir mecra haline ve etkileyici Instagram sözleri göndermek günlük rutine dönüştü.…
KYK İnternetini Hızlandırma

KYK İnternetini Hızlandırma – Yurt Wifi Yavaşlama Sorunu

Yurt Wifi Yavaşlama Sorunu KYK İnternetini Hızlandırma: KYK yurtlarında kalan gençlerin en büyük sıkıntılarından biri de bağlı olduğu internetin yavaşlığıdır. Hızlı İnternet bir yana girmek bile büyük sabır ister kimi…

Etkileyici WhatsApp Durum Sözleri!

WhatsApp hayatımıza girdiğinden beri aramalarımız dahi değişti. Bunların en basiti WhatsApp grup adları, whatsapp durum sözleri, WhatsApp komik grup isimleri vs diyebiliriz. Bunların etkileyici olması size karşı daha düzeyli muhabbetler…