Instagram Hesabı Nasıl Silinir? Instagram Hesap Kapatma

0
211

Sosyal medyanın insanların hayatına iyice girmesiyle ortaya çıkan sorunların ardından hesapları kapatma girişimi çokça meydana gelmektedir. İlginç yollar deneyen de yok değil. Örneğin arkadaşlarına şifreyi verip değiştirmelerini istemeleri bile gösterilebilir. Biz de bize çok kere gelen instagram hesabı nasıl silinir sorularına karşı bir yöntem söyleme ihtiyacı hissettik. Kullanıcıların instagram hesap dondurma, hesap kapatma gibi mesajlarına yönelik bu yazıyı hazırladık. Gizlilik sorununu aşmak için instagram hesap katmayı bir çözüm görüyor.

Bu yazıda instagram hesabı silme yönteminden bahsedeceğiz. Sözü daha fazla uzatmadan detaylara girelim;

Instagram Hesabı nasıl silinir?

Şu adrese tıklayarak instagram hesap silme sayfasına gidiniz. Gitmeden önce silme nedenini bildirmenizi istedikleri sayfada belirme yapın, kafanıza göre tabii. Daha sonra onaylayıp hesabınıza güle güle diyin.

Geçici Olarak Hesabı Kapatma Nasıl Yapılır?

Ha, eğer kıyamam hesabımı silmeye diyorsanız bu adrese tıklayın ve daha sonra tekrar girdiğinizde aktif olacak şekilde hesabınıza ara verin.

NOT: Hesabınızı sildikten sonra Instagram hesabınızı geri açamazsınız ve aynı kullanıcı adınız ile yeni üyelik açamazsınız, bilginize.

instagram-hesabi-kapatma

Leave a reply