Facebook Messenger grup görüşme güncelleştirildi!

Total
0
Shares

Facebook Messenger ile grup sesli veya görüntülü görüşme özelliğinde  yaşanan yavaşlık nedeniyle güncelleştirilme yapıldı. Artık Facebook Messenger grup görüşme sorunu çözüme kavuşturuldu.

Daha önceki sürümlerde bir grup araması yapmak söylendiği kadar kolay değildi. Öncelikle arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan veya başka herhangi biri ile sesli veya görüntülü sohbet etmeniz gerekiyordu. Ardından aramayı kapatmanız ve ona eklemek istediğiniz kişiyi bir mesajla yazarak bulmak zorunda kalıyordunuz. Ondan sonra ise hepsini bir grup konferans haline getirebiliyordunuz. Anlatması bile çok yorucu ve karışık değil mi?

Facebook Messenger grup görüşme güncellemesi!

10 kişilik görüntülü görüşmeyi yönetmek zorunda olduğunuzu düşünün. Can sıkıcı ve zaman alıcı bir şey gibi göründüğünün farkındayız.

Anlaşılan bu durumun Facebook da farkına varmış olacak ki bu güncelleştirme ile artık Facebook Messenger grup görüşmeleri çok kolaylaştırılmış.

Bu sıkıcı işlemler artık bitti. En yeni Facebook Messenger güncellemesiyle getirilen seçeneklerden biri; menülere uğramak zorunda kalmadan insanları grup çağrılarına daha hızlı ekleme seçeneği oldu.

Bir aramada arkadaş eklemek için görüşme sırasında “+” tuşuna basmanız yeterli. Evet hepsi bundan ibaret. Birçok kişiyi hızlı ve bir tıklama ile aniden eklemenize izin veren bir liste açılıyor. Filtreler ve efektler söz konusu olduğunda artık bunlar bir grup çağrısında da kullanılabilir hale geldiler. Ayrıca grup görüşmesi sonunda bittiğinde, katılanların tamamı otomatik olarak oluşturulmuş bir sohbet grubuna yönlendiriliyorlar.

Facebook aşağıda görebileceğiniz güncelleme hakkında olan bir video yayınladı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Telefonlara İMEİ Atma Programı [Resimli Anlatım]

Sahip olduğunuz telefonun imei atma numarasını başkaları ele geçirdi ve kendi amacı için kullandı mı? Şimdi vereceğimiz programla bu soruna kökten çözüm getireceğiz. Bu sayede telefonunuz artık kullanıma hazır hale…

Samsung Galaxy Ses Nasıl Yükseltilir?

Samsung Galaxy Ses Nasıl Yükseltilir? Samsung Galaxy ses nasıl yükseltilir rehberi ile düşük tonda çıkan sesi yükseltebilir ve güzel bir müzik deneyimi sağlayabilirsiniz. Samsung Ses Yükseltme (Samsung Ses Yükseltme Kodları) *#8999*8378#…

WhatsApp Duvar Kağıtları

WhatsApp duvar kağıtları, WhatsApp wallpaper, WhatsApp arkaplan en çok aranan kelimeler olarak dikkat çekiyor. Şu an da bilindiği gibi WhatsApp dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması olarak adından sıkça…

Google, AR uygulamalarını 2018’de yayınlayacak

Artırılmış gerçeklik uygulamaları ve oyunları 2018 yılının sonuna kadar “yüz milyonlarca” Android akıllı telefonda satışa sunulacak. Google’ın VR birimi Amit Singh’in öncülüğündeki arama devi AR hırslarından söz eden işletme ve…