Menu

Samsung Galaxy 9 leylak moru rengiyle geliyor

5 sene ago 0

Güney Koreli lider telefon üreticisi Samsung, 25 şubat tarihinde resmi olarak yayınlayacağı Samsung Galaxy S9 cihazının renklerinden bir tanesinin sızdırılmasına engel olamadı. Sızdırılan yeni görseller ile söz konusu cep telefonu leylak moru rengi ile kullanıcılara sunulacak. Aynı zaman da Samsung’un yeni amiral gemisinin arkasında çift kamera olacağı da kesinlik kazandı.

Mobil cihaz sızıntıları ile ünlü Evan Blass, geçmiş olduğumuz birkaç hafta önce Samsung şirketinin yeni amiral gemisi olan Samsung Galaxy S9 ve S9 plus serileninin sızıntıları ile tekrardan gündeme geldi. Yeni nesil cep telefonunun tasarımsal olarak S8’ e benzediğini, yapılan en büyük değişikliğin ise donanım’ da olduğunu belirten Blass, yeni paylaşılan görseller de bu söylentilere paralel bir kafada olmuş gibi.

Blass şimdi de leylak moru rengi ile Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus cihazının render görsellerini takipçileri ile paylaştı. Paylaşılan görseller diğer görseller ile biraz benzerlik taşısa da farklı renk seçenekleri ve kamera tasarımı diğer görsellerden farklı olarak yansıtılmış. Ayrıca, söz konusu amiral gemisinin Siyah, Gri, Mavi ve Mor olmak üzere dört renk ile kullanıcıya sunulması iddialar arasında yerini aldı.

25 ŞUBATTA HERŞEY RESMİYET KAZANACAK!

Ünlü telefon şirketi Samsung, en popüler olduğu Galaxy serisinin son amiral gemisi S9 ve S9 Plus serilerini 25 Şubat 2018’ de resmi olarak yayınlayacak. Görüntüler dahilinde söz konusu akıllı cep telefonunun S9 serisinin tek sensörlü arka kamera, S9 Pluslarının ise çift kamera olacağı da söylentiler arasında.

Leave a Reply

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir