Menu

Telefon Belleğinden Hafıza Kartına Taşıma (Unlock)

8 sene ago 5

Telefon belleğinden hafıza kartına taşıma gibi bir sorunla karşılaşırsanız çözümün basit olduğunu bilmeniz gerekir. Bir çok program telefon hafızasına yüklenir, bunların çoğu hafıza kartına taşıyamazsınız. telefon hafızası bir zaman bir sonra şişer. Programın maksadı hafıza kartına taşınmayan programların kilidini açması ve istediğiniz programı rahatça hafıza kartına taşıyabilirsiniz.

Telefon Belleğinden Hafıza Kartına Taşıma

Varsayılan kurulum yeri olarak hafıza kartını yapacak ve rahatça uygulamalar hafıza kartına kurulacağı bildirilen veya siz transfer yapabileceksiniz. Root gerektirmez en güzeli de bu! apps2sd programı ile benzer işi görmez! apps2sd uygulamasını açabilirsiniz yalnızca programları ek olarak huzurlu taşıyabilmeniz için!
Oneclick adını koyduğum program benim buna benzer android acemileri için bir uygulama bu uygulamayı yapmamda ki neden root yapmadan çoğu uygulamayı hafıza kartına taşımak içindir. Taşımak derken direk kendisi taşımıyor yalnızca adb faydalanarak hafıza yeri değiştiriyor. Bir takım üyeler öncelikle bilmeyenler için birebirdir.

Dosyaları İndir

[sociallocker]
TIKLA İNDİR…

[/sociallocker]

1-Dosyaları çıkartın,

2- Kurulumu yapıp taşıma işlemini tamamlayın.

Root etmeden çoğu uygulamanın varsayılan değerleri bundan sonra hafıza kartı App2sd veya uygulamalar bölümünden istediğiniz programı hafıza kartını taşıyabilirsiniz.
Galaxy i9003 ve 5670 /  Neo ve Neov üstünde sorunsuz calıstı. Samsung Galaxy serisindeki telefonlarda facebook dahil olmak üzere çoğu uygulamayı hafıza kartına taşıyıp kullanabilirsiniz, xperia serisinde whatspp facebook malesef taşınmıyor.

İyi kullanmalar.

5 Comments

5 Comments

 1. M.Cihat dedi ki:

  Hocam selamlar,
  Samsung galaxy on7 telefonumun hafızasını sd kart için kullanmak istiyorum. Fakat sitenizde verdiğiniz Tıkla İndir linki çalışmıyor. Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.
  Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Link düzeltildi.

   1. M.Cihat dedi ki:

    Hocam öncelikle güncelleme için çok teşekkürler, Uygulamayı indirdim kurdum fakat Root işlemini yapamadım 🙁 Progress bar ilerliyor %100 olduktan sonra program Download root doucment fail hata mesajı veriyor.. Ne yapmam gerekir?

   2. Gökhan onaran dedi ki:

    Bendede aynı sorun var hangi linke tiklayacağim

 2. menekse dedi ki:

  samsung j7 de hafıza kartı nasıl calısdırılır

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir