Sosyal Medya

Twitter Toplu ReTweet Silme Kodu

Toplu ReTweet silme

Twitter kullanımınızın arttığı dönemlerde attığınız veya paylaştığınız Tweet’leri silme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu işleminiz için çeşitli yollar mevcut. Anca bu çeşitli dediğimiz yollarda hesabınızda reklam Tweet’i gönderme olasılığı fazla, hesbaınızı ele geçirme ihtimalleri yüksek veya sizden para alma olasılıkları mevcut. Biz size daha önceki Twitter beğeni silme kodu ve Twitter toplu takip etme kodu konularında olduğu gibi basit bir işlemin ardından istediğinizi yapma olanağı sunacağız.

Twitter Toplu ReTweet Silme

Aşağıdaki işlemleri sırasıyla yaptığınız taktirde hesabınızdan paylaştığınız toplu ReTweet silme işlemini yapacaksınız.

1- Chrome veya Firefox tarayıcıdan profilinize girin.

2- Klavyenizden F12 tuşuna basın ve Console sekmesine gelip aşağıdaki kopyala/yapıştır yapıp Enter’a basın.

3- Arkanıza yaslanın ve profilinizde paylaşılan ReTweet’lerin silinmesini bekleyin.

Eklemeniz gereken kod:

Kodu görmek için tıklayın
setInterval(function() { $(“.stream-item”).each(function(){ var tweetsahibi = $(this).find(“.tweet”).attr(“data-screen-name”); var profilsahibi = $(“.account-group.js-mini-current-user”).attr(“data-screen-name”); if(tweetsahibi == profilsahibi){ $(this).remove() } }) $(“.ProfileTweet-actionButtonUndo.js-actionButton.js-actionRetweet”).click(); $(“.stream-item”).remove(); },2000); setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); setTimeout(function() { $(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom); },1000); },5000);

Twitter Beğeni (Favori) Silme – Programsız Twitter Beğeni Kaldırma Kodu

Twitter Toplu Takip Etme Kodu

İlgili Yazı:  WhatsApp = Snapchat + Telefon + SMS + Facebook + Instagram + Twitter

Editör Hakkında

Tekno Hocası

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Bir Yorum Yazın