İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – GNÇ Gece 1GB-3GB-5GB-7GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Turkcell abonelerine ücretsiz internet verdiği servisleri artırmanın müşterilerine iyi geldiğini düşünerek kampanyalarını genişletiyor. Bedava internet her gencin en çok aradığı aramaların başında geliyor. Özellikle zor durumda kalan, çok önemli bir işin ortasında giden internetin gençler üzerinde bıraktığı ruhsal çöküntü artık birer araştırma konusu. Hal böyle iken Turkcell bedava internet ile bu soruna bir nebze çare olmanın yoluna gitti ve gecenin belirli saatlerinde bedava internet paketi vermeye başladı. Üstelik kampanyalar 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.

Turkcell Bedava İnternet Kampanya Detayları

Turkcell tarafından gençler için hizmete geçen bedava internet kampanyaları şu şekilde:

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Kampanyası

Kampanya, GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik Kampanyası‘ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB şeklindedir. Gece paket ve kampanyaları iptal edilmediği sürece geçerlidir.  Kampanya süresi ve içeriği bitince kendi paketlerinden devam etmektedir. Paket 1 GB interneti istenildiğinde iptal edilip tekrar alınabilir. GNC GECE 1 GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyayı tekrar alabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Gece 3 GB Kampanyası

Kampanya, GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası‘ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB şeklindedir. Gece paket ve kampanyaları iptal edilmediği sürece geçerlidir.  Kampanya süresi ve içeriği bitince kendi paketlerinden devam etmektedir. Paket 3 GB interneti istenildiğinde iptal edilip tekrar alınabilir. IPTAL GECE 3GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Kampanyası

Kampanya, GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB şeklindedir. Gece paket ve kampanyaları iptal edilmediği sürece geçerlidir.  Kampanya süresi ve içeriği bitince kendi paketlerinden devam etmektedir. Paket 5 GB interneti istenildiğinde iptal edilip tekrar alınabilir. IPTAL GECE 5GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

İlgili Yazı:  Facebook Çalışanlarına Gökdelen Kiralıyor

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Kampanyası

Kampanya, GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası‘ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB şeklindedir. Gece paket ve kampanyaları iptal edilmediği sürece geçerlidir.  Kampanya süresi ve içeriği bitince kendi paketlerinden devam etmektedir. Paket 7 GB interneti istenildiğinde iptal edilip tekrar alınabilir. IPTAL GECE 7GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Editör Hakkında

Osman TOK

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz