Telefonlar

Samsung Galaxy S8 Launcher

0

Samsung Galaxy S8 Launcher Apk dosyası internette dolaşıma sunuldu. Bilindiği üzere Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus mobil cihazlarının duvar kağıtları bir süredir indirilebilir durumdaydı. Piyasaya çıkışı henüz gerçekleşmemiş olan Samsung Galaxy S8’in görsellerinden ve bir önceki sürümünden hareketle tasarlanan launcher apk dosyasına konumuzda ulaşabilirsiniz. Samsung Galaxy S8 Launcher apk kullanmak için bir Samsung Galaxy cihazına sahip olmanız gerekiyor.

Ön sipariş kayıtları da başlamış olan Samsung Galaxy S8, 29 Nisan’da dünya geneli satışa sunulacak. Satıştan önce deneyim edinmek istiyorsanız Samsung Galaxy S8 launcher apk dosyasını indirip kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 Launcher APK’yi yüklemek için bir Samsung Galaxy aygıtınız olmalıdır. Samsung Galaxy S7 Edge işletim sistemli Android 7.0 Nougat yüklü telefonumuzda denedik ve sorunsuz çalıştığını gördük. Marshmallow ile çalışıp çalışmadığı bilemiyoruz. Deneyip yorum olarak bildirirseniz buraya ekleriz.

Samsung Galaxy S8 Launcher yüklü telefondan görüntüler:

Samsung Galaxy S8 Launcher APK Nasıl Yüklenir

Samsung Galaxy S8 launcher’ını yükleyeceğiniz Samsung Galaxy cihazda stok Samsung firmware’in kurulu olması gerekiyor. Root özelliği aranmıyor. O yüzden işlemleri basit. Şu adımları takip edin:

  • Öncelikle şu bağlantıdan Samsung Galaxy S8 launcher APK dosyasını indirin.
  • İndirdiğiniz APK dosyasını Samsung Galaxy akıllı telefonunuza USB ile aktarın.
  • My Files uygulamasını çalıştırın ve TouchWiz home_com.sec.android.app.launcher.apk dosyasını aktardığınız dizine gidin.
  • Dosyaya dokunun ve ardından Install butonunu kullanın.
  • Kurulum tamamlandığında Android’de Ayarlar > Uygulamalar > Tüm Uygulamalar yolunda TouchWiz Home‘u bulun ve içine girip varsayılan olarak ayarlayın.

  • Bu kadar.
Öneri Yazı:  Çift Ekranlı Yota3 Tanıtıldı!

Spotify Premium Kullanıcıları Albümleri 2 Hafta Önce Dinleyecek

Önceki Makale

Samsung İçin Odin İndir (Tüm Sürümleri)

Sonraki Makale

Bunları da okuyabilirsiniz

Yorumlar

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla: Telefonlar