Telefonlar

Moto G6 Play’in özellikleri ortaya çıktı

Motorola’nın bütçe dostu yeni modeli olarak tanıtılan Moto G6 Play’in Geekbench veri sonucu paylaşıldı. Sonuçla birlikte akıllı telefonun bazı önemli özellikleri gün yüzüne çıkmış oldu. İşte telefon hakkındaki ayrıntılar.

Yakın bir tarihte tanıtılması beklenilen Moto G6 Play’in Geekbenck sonucu ortaya çıktı. Büyük ekranı ve batarya kapasitesiyle dikkat çeken akıllı telefon, şirketin bu sene tanıtacağı bütçe dostu modellerden birisi olacak. İşte paylaşılan görsel ve telefonun özellikleri:

Moto G6 Play özellikler

  • 8 Çekirdekli 1.4 GHz Snapdragon 430 işlemci
  • 3 GB RAM, 16 GB depolama alanı (microSD)
  • Android 8.0 işletim sistemi
  • 5.7 inç ekran boyutu, 1440 x 720 ekran çözünürlüğü
  • 4000 mAh batarya kapasitesi

Akıllı telefonun Geekbench testinden iyi bir sonuç aldığı söylenemez, ancak düşük fiyatla satışa sunulacak olan bir cihazın bu testten iyi bir skor alması da beklenemez. Motorola’nın yeni modelleri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor, ancak bu bilgilerin doğruluğu henüz netleşmiş değil. Yeni modellerde bu özelliklerin yer alıp almadığını yakın bir tarihte göreceğiz.

İlgili Yazı:  Apple, iPhone X sıkıntıları için Face ID'den ödün mü veriyor?

Editör Hakkında

Osman Tok

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Bir Yorum Yazın