Oyun

Microsoft yeni başlayanlar için 500 milyon dolar ayırdı

Microsoft TechCrunch.com’un iki yıl içinde 500 milyon dolar yatırım yapacak bir Starter Support programını açıkladı.

Proje “başlatılması için Microsoft” genç yenilikçi şirketleri onlara, müşteri tabanını, satışları artırmak genişletmek güvenilir bir platform kurmayı ve iş dünyasının ve müşterileri ile iletişim kurmalarını sağlar iş, teknoloji ve fırsatlara erişim sağlamayı amaçlamaktadır.

programının katılımcıları teknik destek, geliştirme araçları ve Office 365 ve Microsoft Dynamics 365 olarak kurumsal düzeyde iş uygulamalarına erişim kazanacaktır.

Üstelik acemi geliştiriciler Azure’de çeşitli bulut hizmetlerinin kullanım için bin 120 dolar serbest kredilerden faydalanmak mümkün olacak.

Microsoft’un 30.000’den fazla satış temsilcisi ve 800.000 bulut çözümleri uygulama ortağı bulunmaktadır. Program başlatılması için Microsoft pazarlama uzmanları ve büyük şirketlerin standartlarına uygun olarak satış eğitimi için kaynakları içerir, daha sonra bunları Microsoft ile ortaklık içinde satmak yardımcı olur.

İlgili Yazı:  Steam Kızdıkça Oyun Banladı!

Editör Hakkında

Osman Tok

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Bir Yorum Yazın