Bilgisayar Oyun

Intel’in yeni grafik sürücüleri oyun ayarlarını otomatik olarak optimize ediyor

Intel, oyunların sistemlerde otomatik olarak optimize edilmesini sağlayan, entegre grafiklerle donatılmış işlemcileri için yeni bir özellik sunuyor. Bu özellik, oyun ayarlarını bir dizüstü bilgisayarda veya PC’de en iyi şekilde çalışacak şekilde ayarlamak için tasarlanmış bir uygulama olan Nvidia’nın GeForce Deneyimi’ne benzer. Intel’in yeni grafik kontrol yazılımı özellikle oyun oynamak için tasarlanmamış dizüstü bilgisayarlarda kullanışlıdır ve tüm Skylake veya daha yeni işlemcilerde çalışır.

PC World , bu yeni sürücü güncellemesinin,AMD’nin Radeon Vega grafiklerinin yerleşik olduğu Intel’in yeni Kaby Lake G cipsleri için destek içerdiğini bildiriyor . Dell ve HP , bu yeni işlemcilerle birlikte dizüstü bilgisayarları piyasayasürüyorve oyun oynamak için çok daha iyi olmalı. Battlefield 1 , Battlefield 4 , Amerikan Kamyon Simülatörü , Call of Duty WWII , Kader 2 , Dota 2 , Grand Theft Auto V , Efsaneler Ligi , Aşırı Gözlem ve Dünya Tanklarıhepsi desteklenen Intel sistemlerinden birinde çalışır ve daha fazla oyun Iris Pro sistemlerinde otomatik olarak optimize edilebilir. Şunları yapabilirsiniz Intel’in en yeni grafik sürücüsünü indirmek şirketin web sitesinden.

İlgili Yazı:  Intel 8. Nesil Coffee Lake Masaüstü İşlemcilerini Duyurdu!

Editör Hakkında

Osman Tok

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Bir Yorum Yazın