Sosyal Medya

Instagram Videolara Zoom Özelliğini Getirdi

Yakın bir zamanda Snapchat’e rakip olan hatta önüne bile geçecek seviyeye gelen Instagram, şimdilerde yeni özelliğiyle karşımızda. Videolara artık yakınlaştırma yapılabilecek. Bu özelliği sayesinde yakından görmek isteyeceğiniz videoları elinizle zoom yaparak görebileceksiniz.

iPhone kullanıcıları yine Android kullanıcılarına göre daha erkenden bu özelliği kullanacak. Ayrıca kendi Instagram hesaplarından bir video ile tanıtımı yapıldı. İşte o paylaşım:

 Yeni Telefon Almadan Önce Mutlaka Okuyun: Bataryası En Uzun Dayanan Telefonlar 

Starting today, you can pinch to zoom on photos and videos in feed, on profiles and on Explore. Dive into an adorable puppy’s smile or into every detail of your friend’s new shirt. Over the past six months, you’ve seen many exciting changes come to Instagram, from a new icon to longer videos and even a new way to share everyday moments with Instagram Stories. And as things change, we’re still focused on improving the core parts of Instagram. Zoom is available today for Instagram on iOS. Zoom will be available on Android in the coming weeks.

Instagram (@instagram) tarafından paylaşılan bir video ()

Son aramalar:

  • hafiza kartina muzik indirip yukleyemiyorum

Bir Yorum Yazın