Android

Galaxy S8 Plus teknik özellikleri

Piyasaya çıkmadan adından sıkça söz ettirmeye başlayan Galaxy S8 Plus, sızdırılan özellikleriyle de sıkça gündemden düşmüyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus yaklaşık olarak 1 ay sonra piyasaya sürülecek. Sürülmeden önce bazı yerlerde özelliklerine dair sızmalar oluyor. Bunlardan en sonuncusu ve en detaylısı Evan Blass tarafından Twitter üzerinden yayınlandı. Twitter üzerinden açtığı @Evleaks adlı hesap ve sızdırdığı bilgilerle tanınan Evan Blass’ın son Tweeti şöyle;

Galaxy S8 Plus’ın Özelliklerinii şöyle sıralayabiliriz;

Paylaşılan görselde 4G LTE desteğiyle geleceği, 6.2 inç boyutlu devasa ekran ve Quad HD+ çözünürlüğe sahip olacağı görülüyor. 12 MP Dual Pixel arka kamera, 8 MP ön kamera, IP68 suya ve toza dayanıklılıkla dikkat çekiyor. Iris tarayıcı, Samsung Knox desteği, 64 GB dahili depolama, microSD kart desteği de diğer özellikleri arasında. 4 GB RAM, kablosuz şarj, Android işletim sistemi ve AKG tarafından üretilmiş kulaklık bilgisi Galaxy S8 Plus için sızdırılan bilgiler arasında.

İlgili Yazı:  Samsung Galaxy Note Edge Özellikleri

Editör Hakkında

Osman Tok

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Bir Yorum Yazın