Teknoloji Telefonlar

Bilgisayarlarda GPS Modu ve Akıllı Telefonlar

Bilgisayarlarda GPS modu olarak ön plana çıkan yeni bir özellik var. Bu özellikler, kaybolma durumlarına karşı çok daha güçlü ve aktif bir şekilde bizleri bilgilendirecek ve özellikle laptoplar için bulunmaz bir çözüm olacak diyebiliriz. Android tarafından yapılan açıklamalara göre, önümüzdeki yıllarda GPS teknolojisi cep telefonlarında daha stabil ve daha kaliteli bir şekilde çalışacak. Zira GPS konusuna gelince, cep telefonlarının ortalama 5 ile 15 metre arasında bir sapma durumu söz konusu oluyor ve bu da sizin bir otobanda mı yoksa sokakta mı olup olmadığını anlatma konusunda cihazı yorabiliyor. Bu yüzden yapılan çalışmalarda, yeni bir yonga seti üzerinde çalışıldığı belirtildi. Bu sayede yeni cihazlarda, GPS konusunda çok daha verimli ve çok daha yoğun bir detay çıkmış olacak karşımıza ve ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılacak bütün çözümler.

Bilgisayarlarda GPS Modu

Sizin için üretilen, size dair büyüyen ve yoğun bir kullanım ile ön plana çıkarılan her türlü seçim, yenilik ve fırsat için, merakla bu yeni teknolojileri bekliyoruz. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçlarınıza dair üretilen ve online olarak ortaya çıkarılan her detayı takip edin. Sitemizde, bilgisayarlar için GPS konusunda bir duyuru da yapacağız ayrıca yakın zamanda. Merakla yeni gelişmeleri beklediğimiz için sizleri de hem bilgisayar gelişmeleri hem de mobil cihaz gelişmeleri konusunda haberdar etmekten yanayız. Şimdiden keyifli okumalar diliyoruz.

İlgili Yazı:  Düşük satışlar Apple'a değer kaybettirdi

Editör Hakkında

Osman TOK

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz