Telefonlar

Beklenen Sürüm Yayınlandı : iOS7 Final İndir!

ios-7-final

Tüm dünyanın merakla beklediği iOS7′nin final sürümü yayınlandı. Daha önce verilen haberlerde iOS7′nin 18 Eylülde tüm Aplle kullanıcıları için geleceğini öğrenmiştik.

Apple, iOS7 süümüyle arayüzünü baştan aşağı yeniledi. Bu özelliklerin yanı sıra API desteği sürümde yer alacak özelliklerden. iOS7 Final sürümünü, iPhone7/4S/5 ve iPad 2/3/4′ün yanında iPad Mini kullanıcılarından iOS 6.0.3 yahut 6.1.4 sürümü yüklü olan kullanıcılar kurabilecek. iOS7 Final’i kurmak için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme seçeneğiyle iPhone sürünümüzü yükseltebilir, bu yeni sürümü bir an önce kullanabilirsiniz.

Farklı bir yol olarak ise PC veya iMAC’lerinizden iTunes yazılımının son sürümü olan iTunes 11.1′i indirdikten sonra “Güncellemeleri Denetle” butonunu kullanarak iOs7 Final sürümüne erişebilirsiniz.

İlgili Yazı:  Samsung Galaxy J5 2017 inceleme

Editör Hakkında

Osman Tok

2005 yılından beri internet dünyasında yazılar yazmaktayım. İlk web sitemi 2007 yılında kurdum. Profesyonel olarak web geçmişim 2010 yılında başladı. Birçok proje gerçekleştirdim ve gerçekleştirmeye devam ediyorum.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir